У Києві відбудеться виставка "Освіта та кар'єра - 2012"

15 листопада в столиці відкриється освітня виставка, під час якої вітчизняні вищі навчальні заклади знайомитимуть цьогорічних абітурієнтів з можливостями здобуття вищої освіти в Україні

У Києві відбудеться виставка "Освіта та кар'єра - 2012"

Щорічна виставка «Освіта та кар'єра» є одним з найбільших заходів освітнього простору країни, що традиційно збирає лідерів вищої освіти та надає можливість відвідувачам ознайомитися з пропозиціями в сфері надання освітніх послуг в Україні.

Цього року участь у виставці візьмуть близько 70 вищих навчальних закладів зі столиці та регіонів, представники яких розкажуть про особливості вступу та отримання вищої освіти на бакалаврських та магістерських програмах у своїх закладах.

Зокрема у виставці братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Національний авіаційний університет та інші вищі навчальні заклади.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Організатори виставки запрошують випускників шкіл та їх батьків відвідати стенди вищих навчальних закладів. Виставка "Освіта та кар'єра - 2012" працюватиме протягом трьох днів, 15-17 листопада, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" (Хрещатик, 2). З повним переліком українських навчальних закладів, що братимуть участь у виставці, можна ознайомитись на сайті організаторів.

Також, 15-17 листопада 2012 року в Українському домі відбудеться щорічна міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", в якій візьмуть участь близько 70 навчальних закладів та освітніх організацій багатьох країн світу. З повним переліком закордонних навчальних закладів можна ознайомитись у розділі Виставка «Освіта за кордоном».

Освіта.ua
14.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів