В країні з’явився ще один реорганізований університет – Слобожанський аграрний

У Мінагрополітики зазначають, що рішення про злиття трьох ВНЗ та утворення на їх базі Слобожанського державного аграрного університету дасть змогу досягти економії бюджетних коштів

В країні з’явився ще один реорганізований університет – Слобожанський аграрний

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про створення Слобожанського державного аграрного університету на базі Харківського національного аграрного університету ім. Докучаєва, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка та Харківської державної зооветеринарної академії.

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні уряду за пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства.

У Мінагрополітики повідомили, що ухвалення такого рішення дасть змогу створити потужний високоефективний освітянський заклад.

"Крім того, це дасть змогу досягти економії бюджетних коштів за рахунок усунення дублювання напрямів та спеціальностей підготовки фахівців відповідних кафедр, а також оптимізації чисельності адміністративного апарату, працівників та витрат на їх утримання", - зазначають в Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Освіта.ua
09.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Агроном
Створення державного ВНЗ з двох національних університетів та однієї державної академії - це по-перше не логічне рішення, по-друге територія "Слобожанщина" сягає Полтавської, Сумської, Харківської та частини Бєлгородської областей, чому тоді не назвати Харківський університет? Однак нікого ці питання не турбують, як і доля освіти, а тим паче аграрної освіти. Причини створення університету відомі, але це аж ніяк не економія бюджетних коштів.
lasha
А мариупольские вузы когда объединят?
кривий ріг
ця економія на освіті вже дістала... в Кривому Розі вже обєднали три інститути та інші учбові заклади. Тепер в нас є Криворізький національний університет. Цікаво що ця "економія" виходить боком проти нас. Найбільше створювало дискомфорт те, що до середини жовтня не було затверджено ніяких КНУвських вимог. Навчались по-старому, здавати сесію будемо по-новому. тотальна жесть в країні
Юрко
Ідиотизм.
Алла
Мені здається, що це не дуже гарне рішення. Насамперед для Харкова. Чому б усі інші вищі навчальні заклади Харкова ( а в Харкові їх багато) не пооб'єднувати? Залишилось би 5-6 "університетів". І економія коштів в наявності, і Харків можна вже не називати "містом студентів", "науковою столицею" і т.ін. А Міністерству аграрної політики скоро вже нічим буду керувати - сільського господарства в Українв не залишиться. Так навіщо готувати фахівців?
Александр
Чому б обєднання аграрних ВУЗів не почати б з Львівських ВУЗів?
Григорій
Статус ВНЗ знижений: 2 Національних університета об'єднали в державний (Слобожанський державний аграрний університет).