Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Україна та Білорусь підписали угоду про співробітництво в освіті
Україна та Білорусь підписали угоду про співробітництво в освіті

У Міністерстві освіти кажуть, що реалізація документа сприятиме мобільності студентів та надасть можливість активізувати міжуніверситетські зв’язки між державами

Україна та Білорусь підписали угоду про співробітництво в освіті

Між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь підписано угоду про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти.

За інформацією Міністерства освіти, угода, що підписана строком на п’ять років, сприятиме мобільності студентів, аспірантів та викладачів, надасть можливості для активізації міжуніверситетських зв’язків, а також для вивчення та викладання української мови та літератури у закладах вищої освіти Республіки Білорусь та білоруської мови і літератури у вузах України.

"Угода, яку ми сьогодні підписали, відкриває нові можливості. Хотілося, щоб на рівні підготовки спеціалістів високого класу ми могли й надалі продовжувати співпрацю. З одного боку – це можливість обміну студентами, а з іншого – започаткування подвійних дипломів. Нова угода дає таку можливість нашим вищим навчальним закладам", - сказав перший заступник міністра Євген Суліма.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Валентин Величко зазначив, що угода дає підстави для поглиблення відносин. "У нас гарні, добрі відносини, які існують сьогодні, і взаєморозуміння у сфері освіти. Приємно те, що білоруські студенти мають можливість вступати до вищих навчальних закладів України. Масштабність пізнання є ніщо інше як досвід, який знадобиться в повсякденному житті. Тому дякую за запрошення підписати цей документ", - зазначив посол.

Освіта.ua
23.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!