Україна та Білорусь підписали угоду про співробітництво в освіті

У Міністерстві освіти кажуть, що реалізація документа сприятиме мобільності студентів та надасть можливість активізувати міжуніверситетські зв’язки між державами

Україна та Білорусь підписали угоду про співробітництво в освіті

Між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь підписано угоду про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти.

За інформацією Міністерства освіти, угода, що підписана строком на п’ять років, сприятиме мобільності студентів, аспірантів та викладачів, надасть можливості для активізації міжуніверситетських зв’язків, а також для вивчення та викладання української мови та літератури у закладах вищої освіти Республіки Білорусь та білоруської мови і літератури у вузах України.

"Угода, яку ми сьогодні підписали, відкриває нові можливості. Хотілося, щоб на рівні підготовки спеціалістів високого класу ми могли й надалі продовжувати співпрацю. З одного боку – це можливість обміну студентами, а з іншого – започаткування подвійних дипломів. Нова угода дає таку можливість нашим вищим навчальним закладам", - сказав перший заступник міністра Євген Суліма.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Валентин Величко зазначив, що угода дає підстави для поглиблення відносин. "У нас гарні, добрі відносини, які існують сьогодні, і взаєморозуміння у сфері освіти. Приємно те, що білоруські студенти мають можливість вступати до вищих навчальних закладів України. Масштабність пізнання є ніщо інше як досвід, який знадобиться в повсякденному житті. Тому дякую за запрошення підписати цей документ", - зазначив посол.

Освіта.ua
23.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів