Азаров каже, що уряду важлива точка зору молоді

Прем’єр заявив, що уряд відкритий до діалогу з молодіжними організаціями. З цією метою буде затверджено персональний склад Молодіжної ради при Кабміні

Азаров каже, що уряду важлива точка зору молоді

24 жовтня Кабмін затвердить персональний склад Молодіжної ради при Уряді. Про це прем'єр Азаров заявив під час зустрічі з представникам громадських організацій.

"У середу на засіданні уряду ми затвердимо персональний склад Молодіжної ради при Кабінеті міністрів", - сказав Азаров.

Він також додав, що Уряд максимально відкритий до діалогу з молодіжними організаціями, саме через це кілька місяців тому Кабмін прийняв рішення про створення такої ради.

"Ми зацікавлені, щоб усі рішення, які стосуються молоді, розроблялися та обговорювалися безпосередньо за участю молодіжних та студентських організацій. Нам надзвичайно важлива точка зору молоді по всіх питаннях, які з нею пов'язані", - зазначив Азаров.

Також під час зустрічі прем'єр зазначив, що за часів СРСР реалізовувалася ініціатива щодо залучення студентів до роботи влітку в будівельних загонах, де вони могли заробити додаткові кошти та здобути нові навички.

"Я доручу Мінрегіонбуду та іншим міністерствам надати свої пропозиції до того, в яких галузях народного господарства вони бачать можливість залучення студентів", - сказав Азаров.

Освіта.ua
22.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів