Студенти продовжують платити за поселення до гуртожитків, - Томенко

За словами віце-спікера парламенту, у багатьох вищих навчальних закладах продовжують змушувати студентів сплачувати благодійні внески за поселення до гуртожитків

Студенти продовжують платити за поселення до гуртожитків, - Томенко

Микола Томенко вкотре звернувся до Генеральної прокуратури стосовно порушень прав студентів. Томенко повідомив, що, попри інформацію в засобах масової інформації та його попередні звернення до прокуратури, в багатьох вищих навчальних закладах продовжують змушувати студентів сплачувати благодійні внески для поселення в гуртожиток.

"Керівниками вишів, на жаль, не зроблено жодних висновків і практика вимагання зі студентів благодійних внесків знайшла своє підтвердження в ряді інших навчальних закладів", - зауважив Томенко.

Віце-спікер повідомив, що до нього продовжують надходити звернення від студентів щодо вимагання від них сплати благодійних внесків. Так, відповідне звернення надійшло від студентів 5 курсу Черкаського державного технологічного університету, яким було запропоновано зробити благодійний внесок в розмірі не менше 500 грн. Більше того, за словами студентів, тих, хто відмовився вносити благодійні внески, викликали в деканат та натякали на проблеми із складанням майбутньої сесії.

Томенко зазначив, що його попередні звернення до прокуратури дали певні результати. Зокрема, тенденція з вимаганням сплати благодійних внесків була зупинена у Черкаському художньо-технічному коледжі.

Політик висловив сподівання, що Генеральна прокуратура перевірить нові факти порушень і в разі їх підтвердження прийме рішення відповідно до чинного законодавства України та змусить повернути всім студентам їх гроші.

Освіта.ua
15.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів