В уряді готові додатково фінансувати академію наук

У понеділок під час засідання Кабміну було схвалено законопроект, яким передбачено виділення додаткового фінансування Національній академії наук на оплату праці працівників у 2012 році

В уряді готові додатково фінансувати академію наук

Схвалений урядом законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", передбачає виділення додаткового фінансування в обсязі 50815,8 тис. гривень.

У прес-службі Міністерства фінансів повідомили, що прийняття законопроекту дозволить забезпечити виплату заробітної плати працівникам науково-дослідних установ і організацій Національної академії наук, сприятиме посиленню соціального захисту громадян та зростанню рівня добробуту населення.

Нагадаємо, у понеділок керівники профспілки НАНУ заявили про намір пікетувати Кабмін та Адміністрацію Президента на знак протесту проти недофінансування діяльності НАНУ.

За словами голови профспілки Анатолія Широкова, акція протесту пов’язана з тим, що уряд не виконує досягнуту домовленість про поступове підвищення державних витрат на діяльність НАНУ і, зокрема, заробітну плату її співробітників.

За його словами, у проекті держбюджету на 2013 рік фінансування НАНУ передбачене у розмірі 2 млрд 540 млн грн, але це становить лише 65% від потреб академії.

Освіта.ua
08.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів