Кабмін вкотре має намір розглянути законопроект про вищу освіту

Кабінет Міністрів має намір розглянути законопроект про вищу освіту на своєму засіданні 3 жовтня 2012 року

Кабмін вкотре має намір розглянути законопроект про вищу освіту

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, пишуть "Українські новини".

"Цей законопроект буде розглядатися у наступну середу на засіданні Кабінету Міністрів", - сказав Тігіпко.

При цьому віце-прем'єр підкреслив, що в разі позитивного рішення уряду щодо даного законопроекту він буде наполягати на його якнайшвидшому прийнятті у Верховній Раді.

"Якщо він пройде Кабмін, то я буду наполягати, щоб розгляд у парламенті пройшов якнайшвидше, тому що громадськість його практично обговорила, університети та робоча група, яка над ним працювала, отримали багато інформаційних повідомлень, які його поліпшили. Тобто ми можемо сказати, що громадське обговорення він вже пройшов", - сказав Тігіпко.

Разом з тим, віце-прем'єр зазначив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту має певне бачення даного законопроекту.

Крім того, віце-прем'єр упевнений, що над цим законопроектом у парламенті повинні попрацювати і більшість і опозиція.

"Я впевнений, що тут можна об'єднати зусилля і опозиції, і провладних фракцій для того, щоб прийняти", - підкреслив Тігіпко.

Тігіпко прогнозує, що новий законопроект про вищу освіту буде поданий Кабінетом Міністрів на розгляд до Верховної Ради і парламент ухвалить його в жовтні-листопаді.

Українська правда
27.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий К
Чтобы о нем не говорили, а мне нравится этот мужик. Видно что он работает, и верит в то, что делает, ответственно соглашаясь с недостатками и пытаясь исправить их. В правительстве два профессионала: Тигипко и Порошенко.
марія
Для Дмитрий К: підтримую
Коментувати