Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією в науково-освітній сфері, - Азаров

За словами прем'єр-міністра, в Україні та Росії за останні 20 років виникли однакові проблеми, тому треба відновити тісний зв'язок в освітній і науковій сфері, який існував за часів СРСР

Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією в науково-освітній сфері, - Азаров

Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з міністром освіти і науки Російської Федерації Дмитром Лівановим.

«Ми налаштовані на розширення і зміцнення нашої співпраці з Росією на всіх абсолютно рівнях, у тому числі на рівнях середньої і вищої освіти. Це стратегічне для нас питання», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що український уряд і надалі підтримуватиме коопераційні зв'язки з російською наукою.

За словами Прем'єр-міністра, в Україні та Росії за останні 20 років виникли однакові проблеми в освітній галузі, зокрема, треба відновити тісний зв'язок, який існував за часів СРСР, між наукою та освітою, між наукою, освітою і виробництвом, між фундаментальними і прикладними дослідженнями.

«Необхідно відновлювати зв'язок між наукою та освітою і створювати науково-освітні центри, які матимуть серйозну дослідницьку базу, лабораторну базу, і на основі таких центрів розвивати освіту. У нас тут достатньо широке поле для співпраці з Російською Федерацією», - підкреслив Микола Азаров.

У свою чергу Дмитро Ліванов зауважив, що в Росії та Україні створено непогані передумови для подальшої активізації співпраці у науково-освітній сфері. «Є всі можливості для створення нових форм співпраці. Є значний потенціал для активізації співробітництва в науковій сфері. У науці та інноваціях у нас були надзвичайно сильні коопераційні зв’язки на рівні міністерств, академій наук та підприємств», - зазначив міністр освіти і науки РФ.

«Я переконаний, що нам необхідно шукати нові форми підтримки такої співпраці і робити все, аби науковці реально взаємодіяли», - наголосив Дмитро Ліванов.

Освіта.ua
14.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів