Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією в науково-освітній сфері, - Азаров
Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією в науково-освітній сфері, - Азаров

За словами прем'єр-міністра, в Україні та Росії за останні 20 років виникли однакові проблеми, тому треба відновити тісний зв'язок в освітній і науковій сфері, який існував за часів СРСР

Україна налаштована на активізацію співпраці з Росією в науково-освітній сфері, - Азаров

Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з міністром освіти і науки Російської Федерації Дмитром Лівановим.

«Ми налаштовані на розширення і зміцнення нашої співпраці з Росією на всіх абсолютно рівнях, у тому числі на рівнях середньої і вищої освіти. Це стратегічне для нас питання», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що український уряд і надалі підтримуватиме коопераційні зв'язки з російською наукою.

За словами Прем'єр-міністра, в Україні та Росії за останні 20 років виникли однакові проблеми в освітній галузі, зокрема, треба відновити тісний зв'язок, який існував за часів СРСР, між наукою та освітою, між наукою, освітою і виробництвом, між фундаментальними і прикладними дослідженнями.

«Необхідно відновлювати зв'язок між наукою та освітою і створювати науково-освітні центри, які матимуть серйозну дослідницьку базу, лабораторну базу, і на основі таких центрів розвивати освіту. У нас тут достатньо широке поле для співпраці з Російською Федерацією», - підкреслив Микола Азаров.

У свою чергу Дмитро Ліванов зауважив, що в Росії та Україні створено непогані передумови для подальшої активізації співпраці у науково-освітній сфері. «Є всі можливості для створення нових форм співпраці. Є значний потенціал для активізації співробітництва в науковій сфері. У науці та інноваціях у нас були надзвичайно сильні коопераційні зв’язки на рівні міністерств, академій наук та підприємств», - зазначив міністр освіти і науки РФ.

«Я переконаний, що нам необхідно шукати нові форми підтримки такої співпраці і робити все, аби науковці реально взаємодіяли», - наголосив Дмитро Ліванов.

Освіта.ua
14.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!