Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Питання підготовки технічних кадрів сьогодні стоїть досить гостро, - Гончаренко
Питання підготовки технічних кадрів сьогодні стоїть досить гостро, - Гончаренко

Голова Держінспекції навчальних закладів вважає, що синхронізація роботи вищої, професійно-технічної освіти та промисловості дозволить перетворити Україну у конкурентоздатну державу

Питання підготовки технічних кадрів сьогодні стоїть досить гостро, - Гончаренко

Про це голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко сказав у ході конференції, присвяченій питанням зайнятості населення.

Як зазначив у своєму виступі Гончаренко, питання підготовки кадрів і попит на технічні спеціальності на ринку праці сьогодні стоїть досить гостро. У зв’язку з чим уряд третій рік поспіль збільшує обсяги державного замовлення на підготовку фахівців саме з технічних спеціальностей у пріоритетних галузях розвитку економіки: машинобудуванні, металургії, хімічних технологіях, матеріалознавстві тощо.

"Визначення потреби у фахівцях з технічних спеціальностей, максимальна синхронізація роботи вітчизняної вищої, професійно-технічної освіти та промисловості дозволить перетворити Україну з експортера дешевої кваліфікованої робочої сили у конкурентоздатну високотехнологічну державу з високим рівнем оплати праці", - резюмував Гончаренко.

Освіта.ua
12.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий К.
Остается только поражаться... Держава підвищує замовлення на підготовку технічних фахівців... Можна повышать до 10 милионнов и более, а толку... Да, учится пойдут многие, бесплатно же, но работников предприятия не дождутся. Кому нужна зарплата в 1500 грн наруки, если торговый агент имеет 3000. И рассказывайте нам о перспективах, культуре, престиже - до лампочки! Пока не удовлетворенны потребности: есть, спать и трахать, как бы не прискорбно будет выкидывать 6 лет обучения, но на предприятия мы не пойдем. Порой приходится работать в таких условиях - стыдно кому-то говорить. Если нет уважения к тому что делаешь - лучше не работать вообще. Страшно другой раз к врачу идти - а если он был таким же студентом, как... Нищий специалист - это ленивый и халатный работник.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!