Російський державний гуманітарний університет запрошує на навчання

У Російському державному гуманітарному університеті (м. Москва) триває набір абітурієнтів для отримання якісної вищої освіти з використанням дистанційних технологій

Російський державний гуманітарний університет запрошує на навчання

Сучасне суспільство диктує нові тенденції в розвитку технологій, комунікацій. Провідні європейські університети пов'язують свою подальшу діяльність з Інтернет-технологіями навчання та дистанційною освітою. Лідируючі позиції в цій області займає Російський державний гуманітарний університет (м. Москва).

Якщо ви не встигли вступити цього року або отримали недостатню кількість балів на ЗНО, однак мрієте навчатись у престижному вищому навчальному закладі, тоді у вас є шанс отримати якісну освіту.

Університет пропонує здобуття освіти на програмах бакалавра за 12 напрямами підготовки від юриспруденції до готельної справи.

Основними перевагами дистанційної освіти в РГГУ є її доступність. Навчання розраховане на будь-яку категорію студентів і тих, хто з об'єктивних причин не може використовувати традиційну форму навчання.

Також здобуття освіти в університеті надає можливість поєднувати навчання і роботу, самостійно планувати час і темп занять, можливість навчатися вдома без значних фінансових витрат, мати необмежений доступ до інформаційних ресурсів та електронних бібліотек провідних наукових шкіл.

Лекції та семінари в режимі відеоконференцій і «реального часу» проводяться штатними московськими викладачами РДГУ.

Прийом документів триває до 18 вересня 2012 року. Не пропустіть свій шанс стати студентом престижного російського навчального закладу.

Для вступу потрібно надати необхідний пакет документів і звернутися до офісу партнера університету в Україні (у Києві чи Луганську). Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання не потрібен.

Також, за наявності академічної довідки, можливе переведення студентів з інших вищих навчальних закладів на старші курси університету.

Вступайте до РДГУ і комфортно навчатися, використовуючи дистанційні технології.

Детальніше про програми підготовки, умови вступу та навчання див. на сайті www.ist-rggu.com.ua.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
07.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений
а как сессии сдавать ?нужно будет ездить в Киев или в Луганск? диплом международного образца выдается?