Міністр освіти наплутав з рейтингами університетів

Представники Times Higher Education World University Rankings заперечують оприлюднену міністром освіти інформацію про включення КНУ ім. Шевченка до переліку кращих університетів світу.

Міністр освіти наплутав з рейтингами університетів

Як відомо, 31 серпня міністр заявив: "Мені сьогодні дзвонив директор найпрестижнішого лондонського "таймсівського" рейтингу... І вчора ухвалене рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка ввійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками."

У відповідь на звернення представників Центру дослідження суспільства, головний редактор рейтингу Times Higher Education Філ Бейті повідомив: "Я можу підтвердити, що цей університет не було включено до рейтингу Times Higher Education World University Rankings. Рейтинг на 2012-2013 роки буде опубліковано 3 жовтня 2012 року."

Також пан Бейті додав, що редакція рейтингу має заявку від університету і він оцінювався комісією, проте наразі не отримав місця у рейтингу ("has not been given a ranking position").

Редактор також підтвердив, що він особисто не дзвонив міністрові Табачникові, не виключивши, щоправда, що до міністерства могли телефонувати експерти, котрі збирають інформацію.

Водночас, отримання додаткової інформації не означає включення до рейтингу, а є частиною робочого процесу. За словами пана Бейті, жодна інформація про місця університетів у рейтингу 2012-2013 в принципі не може бути повідомленою раніше 3 жовтня. Дещо раніше можуть отримати інформацію тільки представники університетів, що потрапили до рейтингу, – за 24 години до оприлюднення.

У свою чергу проректор Київського національного університету Володимир Бугров повідомив Освіта.ua, що міністр скоріш за все мав на увазі входження КНУ до іншого світового рейтингу університетів - QS World University Rankings. "Це не рейтинг Таймс, а рейтинг QS, він буде оприлюднений 11 вересня, але ми дійсно там увійшли на нормальну позицію", - зазначив Бугров.

Освіта.ua
03.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Fyyf
Ой, лошара!
Светлана
наш министр как всегда, сначала говорит потом думает
Кровосіс
Табічник такий Табічник все наплутав
UA
Але проФФесіонали...
училка
И кто-нибудь спрорить будет, что наш министр ... , мягко говоря, не очень умный??? Красавиц!
VV
Постійно бажають видати бажане за дійсне.