Студенти знову недоотримали стипендії

Студенти та молодіжні громадські організації знову вийдуть на акцію протестуючи проти зниження стипендії у липні та серпні цього року

Студенти знову недоотримали стипендії

16 серпня о 13:30 на Майдані Незалежності відбудеться інформаційна акція студентів та молодіжних громадських організацій проти зменшення студентських стипендій.

Як повідомляє Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС), головне завдання акції – актуалізувати питання недоплат студентських стипендій.

За інформацією студентської асоціації, студенти більше ніж десяти вищих навчальних закладів України у липні отримали стипендію на 200 грн менше звичайного рівня.

Студенти також повідомляють, що незважаючи на запевнення прем’єр-міністра Миколи Азарова виправити цю ситуацію, серпнева стипендія деяких студентів також виявилася меншою за розміром.

В УАСС зазначають, що зменшення виплат пов’язане з Постановою Кабінету Міністрів України № 526 "Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення", що фактично залишила студентів без індексації стипендій.

У свою чергу 3 серпня цього року, прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що у липні студенти отримали менші стипендії через недбалість чиновників, які на додаток до розпоряджень уряду випустили власні внутрішні інструкції.

"Іноді трапляється таке от явище, коли міністерство на додаток до рішення уряду вирішує випустити якісь роз'яснення, інструкцію про те, як застосовувати це рішення. У цій інструкції, наприклад, сказано, що ті, хто погано вчився, незадовільно, то їм базова стипендія зменшується. Звісно, довелося розібратися і поправити ці відомчі інструкції", - зазначав М.Азаров.

Освіта.ua
15.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів