Оголошено конкурс з формування складу Молодіжної ради при Кабміні

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Молодіжної ради», міністр освіти Дмитро Табачник підписав наказ про проведення конкурсу з формування складу Молодіжної ради

Оголошено конкурс з формування складу Молодіжної ради при Кабміні

Відповідно до зазначеного наказу затверджено Положення про конкурс з формування складу Ради та утворено відповідну конкурсну комісію, головою якої є перший заступник міністра освіти Євген Суліма.

Учасниками конкурсу можуть стати громадяни України віком від 18 до 35 років включно, які постійно проживають на території України. Перевага надаватиметься учасникам конкурсу, які мають державні чи відомчі нагороди або відзнаки в галузі молодіжної політики або за роботу з молоддю.

Переможцями конкурсу може бути визначено до 60 осіб, кандидатури яких подаватимуться на розгляд Кабінету Міністрів України.

Висування учасників конкурсу здійснюється шляхом подання кандидатур від всеукраїнських молодіжних громадських організацій та спілок, очільником або членом яких є учасник конкурсу.

Прийом документів на участь у конкурсі здійснюється конкурсною комісією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України до 20 серпня 2012 року за адресою: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10.

Нагадаємо, утворена у червні цього року Молодіжна рада є тимчасовим консультативним, дорадчим органом Кабінету Міністрів України. Основною метою ради є сприяння координації дій органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері та розроблення механізму взаємодії органів виконавчої влади та молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості.

Головою ради є міністр освіти і науки, молоді та спорту, а її персональний склад затверджує Кабінет Міністрів України. Строк повноважень Молодіжної ради становитиме два роки.

Освіта.ua
08.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів