Азаров звільнить чиновників, які "урізали" стипендії

У липні студенти отримали менші на 200 гривень стипендії через недбалість чиновників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, які на додаток до розпоряджень уряду випустили власні внутрішні інструкції

Азаров звільнить чиновників, які "урізали" стипендії

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю журналістам, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Іноді трапляється таке от явище, коли міністерство на додаток до рішення уряду вирішує випустити якісь роз'яснення, інструкцію про те, як застосовувати це рішення. У цій інструкції, наприклад, сказано, що ті, хто погано вчився, незадовільно, то їм базова стипендія зменшується. Звісно, довелося розібратися і поправити ці відомчі інструкції", - зазначив М.Азаров.

Він додав, що відповідальні за це чиновники будуть звільнені. "Той, хто відповідав за підготовку такого документа, щонайменше повинен сам написати заяву, а якщо не напише, то я підпишу відповідну постанову і на його місце прийде інша, відповідальна і компетентна людина", - наголосив глава уряду.

Прем'єр-міністр також нагадав, що з 1 вересня уряд підвищить стипендії студентам. "З 1 вересня стипендія підвищується. Ніхто не отримуватиме менше, ніж він отримує зараз", - сказав М.Азаров.

Нагадаємо, 1 серпня біля будівлі Кабінету Міністрів Україні близько 100 осіб проводили акцію "Поверніть вкрадені стипендії!" Учасники мітингу заявляли, що згідно з рішенням Кабміну, розміри стипендій фактично зменшилися на 200 грн, і вже в липні студенти отримали менші суми стипендії.

Укрінформ
03.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
В Івано-Франківському універсітеті нафти та газу в лютому не виплатили стипендію студентам, яким вона повинна бути за результатами сесії (без пояснень). економія?
Lasha
Подумаешь, один месяц недополучат 20 грн(( В ДонГУУ НИ РАЗУ индексацию НЕ выплатили, уже больше года((((((((
Дмитрий
Это привычка искать крайнего. Нужно по-мужски отвечать за сои действия, признавать и исправлять ошибочные распоряжения!!! А не молоть ерунду и отмазки. Что за безмозглое быдло нас держите... Нехорошо!
\\\
Про що це говорить пан Азаров? Нехай опублікують ці внутрішні розпорядження. В яких це ВНЗ надавалась стипендія тим студентам, що вчились незадовільно? З 21 червня вступило в дію розпорядження уряду про нарахування індексації. І всі студенти молодших курсів отримають менший розмір стипендії, бо для них змінився базовий місяць і коефіцієнт індексації. Поки студенти на канікулах вирішили зекономити собі на вибори і навіщо розказувати ці байки.