Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Вступити на програми бакалавра бажає 271 тисяча абітурієнтів
Вступити на програми бакалавра бажає 271 тисяча абітурієнтів

В рамках цьогорічної вступної кампанії 620 тисяч вступників виявили бажання здобути вищу освіту за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями

Вступити на програми бакалавра бажає 271 тисяча абітурієнтів

Про це на прес-конференції повідомив міністр освіти Дмитро Табачник, підбиваючи перші підсумки вступної кампанії.

Усього, за словами міністра, у Єдиній державній електронній базі з питань освіти на програму молодшого спеціаліста зареєстровано 285 248 заяв, на програму бакалавра – 1 131 486 заяв, на програму спеціаліста – 222 183 заяви, магістра – майже 95 тис. заяв.

Він також повідомив статистичні дані щодо кількості вступників за кожним освітньо-кваліфікаційний рівнем вищої освіти. Зокрема на програми підготовки молодшого спеціаліста мають намір вступити 186 209 вступників, на програми бакалавра – 271 209, спеціаліста – 157 043, магістра – майже 79 тис. вступників.

Як відомо, цього року отримати можливість навчання за кошти державного бюджету за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в вузах України зможуть 127 200 абітурієнтів, в т. ч. за денною формою навчання – 108 тисяч. Обсяг держзамовлення для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2012 році становить майже 79 тисяч осіб.

Державне замовлення на підготовку спеціалістів складає 74 тисячі осіб, ступінь магістра за держзамовленням зможуть здобувати 44 тис. 600 осіб.

Як повідомлялося раніше, 1 серпня розпочалася "перша хвиля" зарахування до вищих навчальних закладів, яка триватиме до 4 серпня включно.

Вищі навчальні заклади оприлюднили перші рейтингові списки вступників, в яких зазначені особи рекомендовані для зарахування на бюджетну форму навчання.

Освіта.ua
02.08.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надя
дайте будь-ласка номер міністерства
DR
Для надя: Телефон для довідок: (044) 486-24-42
Коментувати
Phill
А абитуриенты, которые попали на первую волну зачисления не отдали свои оригиналы документов до 4 августа, то их исключают из конкурсных списков ?? заранее спасибо
dkf
Для Phill: да, там, где прошли на первую волну и не сдали оригиналы до 4, вы больше не будете участвовать в конкурсе.
Віта
нет!!ты просто теряешь право на бюджет
Phill
о спасибо большое за ценную информацию)))
Коментувати
Слава
А абитуриенты, которые прошли в первую волну зачисления, но не подали оригинал до 4 августа будут исключены из конкурсных списков ???? спасибо
Лидия
Для Слава: да
N
Для позвоніть в приймальну комісію
Phill
а что в каждом вузе по-разному ???
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!