Вищі навчальні заклади отримали кошти для виплати стипендій, - Міносвіти

У Міністерстві освіти заявляють, що станом на 30 липня всім вищим навчальним закладам, що підпорядковані МОНмолодьспорту перераховані кошти на виплату стипендій

Вищі навчальні заклади отримали кошти для виплати стипендій, - Міносвіти

Відповідне повідомлення було поширено прес-службою Міністерства освіти і науки у відповідь на інформацію Української асоціації студентського самоврядування про те, що нарахована студентська стипендія в липні є зменшеною на 200 грн.

У Міністерстві освіти зазначали, що станом на 30 липня 2012 року всім без винятку вищим навчальним закладам, підпорядкованим МОНмолодьспорту, видатки на виплату стипендії та індексації перераховані у повному обсязі.

"Окрім того, зазначимо, що на сьогодні розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії студента вищого навчального закладу ІІІ – IV рівнів акредитації становить 530 грн. на місяць. Враховуючи, що така стипендія підлягає індексації на 36,7% або на 194,51 грн., студент має отримати 530+194,51=724,51 гривні", - йдеться в повідомленні освітнього відомства.

Також у міністерстві запевнили, що у разі надання конкретних фактів в обов’язковому порядку вживатимуть усіх необхідних заходів з метою уникнення та попередження фактів невиплат стипендій.

Як відомо, минулого тижня уряд ухвалив постанову про встановлення розмірів стипендій учнів професійно-технічних закладів та студентів ВНЗ.

За словами віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка відтепер учні професійно-технічних навчальних закладів отримуватимуть 275 гривень, стипендія студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" становитиме 550 грн.

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" отримуватимуть стипендію у розмірі 730 грн.

Тігіпко зазначив, що розмір стипендій буде переглядатись щороку з урахуванням рівня цін.

Освіта.ua
31.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Моя дочь закончила первый курс академии и за два месяца не получила стипендию ,куда нам обращаться и кому.....
Denis
А вы уверены что ваша дочь не получала индексацию может просто вы об этом не чего не знали???
Светлана
Для Denis: Уверена. Не получала!
Коментувати
Светлана
"Окрім того, зазначимо, що на сьогодні розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії студента вищого навчального закладу ІІІ – IV рівнів акредитації становить 530 грн. на місяць. Враховуючи, що така стипендія підлягає індексації на 36,7% або на 194,51 грн., студент має отримати 530+194,51=724,51 гривні", - йдеться в повідомленні освітнього відомства. Моя дочь закончила второй курс и все это время получала 530 гривен и никакой индексации!
Максим
Для Светлана: Обрщайтесь в бухгалтерию вуза или пишите в Министерство
Коментувати