Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Вищі навчальні заклади отримали кошти для виплати стипендій, - Міносвіти
Вищі навчальні заклади отримали кошти для виплати стипендій, - Міносвіти

У Міністерстві освіти заявляють, що станом на 30 липня всім вищим навчальним закладам, що підпорядковані МОНмолодьспорту перераховані кошти на виплату стипендій

Вищі навчальні заклади отримали кошти для виплати стипендій, - Міносвіти

Відповідне повідомлення було поширено прес-службою Міністерства освіти і науки у відповідь на інформацію Української асоціації студентського самоврядування про те, що нарахована студентська стипендія в липні є зменшеною на 200 грн.

У Міністерстві освіти зазначали, що станом на 30 липня 2012 року всім без винятку вищим навчальним закладам, підпорядкованим МОНмолодьспорту, видатки на виплату стипендії та індексації перераховані у повному обсязі.

"Окрім того, зазначимо, що на сьогодні розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії студента вищого навчального закладу ІІІ – IV рівнів акредитації становить 530 грн. на місяць. Враховуючи, що така стипендія підлягає індексації на 36,7% або на 194,51 грн., студент має отримати 530+194,51=724,51 гривні", - йдеться в повідомленні освітнього відомства.

Також у міністерстві запевнили, що у разі надання конкретних фактів в обов’язковому порядку вживатимуть усіх необхідних заходів з метою уникнення та попередження фактів невиплат стипендій.

Як відомо, минулого тижня уряд ухвалив постанову про встановлення розмірів стипендій учнів професійно-технічних закладів та студентів ВНЗ.

За словами віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка відтепер учні професійно-технічних навчальних закладів отримуватимуть 275 гривень, стипендія студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" становитиме 550 грн.

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" отримуватимуть стипендію у розмірі 730 грн.

Тігіпко зазначив, що розмір стипендій буде переглядатись щороку з урахуванням рівня цін.

Освіта.ua
31.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Моя дочь закончила первый курс академии и за два месяца не получила стипендию ,куда нам обращаться и кому.....
Denis
А вы уверены что ваша дочь не получала индексацию может просто вы об этом не чего не знали???
Светлана
Для Denis: Уверена. Не получала!
Коментувати
Светлана
"Окрім того, зазначимо, що на сьогодні розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії студента вищого навчального закладу ІІІ – IV рівнів акредитації становить 530 грн. на місяць. Враховуючи, що така стипендія підлягає індексації на 36,7% або на 194,51 грн., студент має отримати 530+194,51=724,51 гривні", - йдеться в повідомленні освітнього відомства. Моя дочь закончила второй курс и все это время получала 530 гривен и никакой индексации!
Максим
Для Светлана: Обрщайтесь в бухгалтерию вуза или пишите в Министерство
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!