Вступити на перший курс бакалаврату бажають більше 200 тисяч абітурієнтів

Наступного тижня завершиться прийом документів від абітурієнтів, у провідних державних університетах конкурс на місця держзамовлення становить 10 осіб на місце

Вступити на перший курс бакалаврату бажають більше 200 тисяч абітурієнтів

За статистичними даними Міністерства освіти від початку вступної кампанії абітурієнтами подано 1 млн 647 тисяч заяв про вступ до вищих навчальних закладів України. Участь у вступній кампанії взяли 545 тисяч абітурієнтів.

Навчатися за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, станом на 25 липня, виявили бажання 202 тисячі абітурієнтів, молодшими спеціалістами хочуть стати 172 тисячі молодих людей.

Як відомо, цього року отримати можливість навчання за кошти державного бюджету за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в вузах України зможуть 127 200 абітурієнтів, в т. ч. за денною формою навчання – 108 тисяч. Обсяг держзамовлення для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2012 році становить майже 79 тисяч осіб.

Оскільки прийом заяв про вступ триватиме до 31 липня, статистичні дані будуть змінюватися. Однак представники Міносвіти та приймальних комісій вузів зазначають, що пік вступної кампанії вже пройдено, про що свідчать дані зниження показників поданих заяв протягом кожної доби у порівнянні з першою половиною вступної кампанії.

За даними профільного міністерства конкурс на місця держзамовлення у деяких вузах становить більше 10 осіб на місце. Зокрема, кількість заяв на місця держзамовлення, наприклад, у КНУ ім. Шевченка дорівнює 12,7. У Львівському національному університеті ім. Франка – 12,3, Дніпропетровському національному університеті ім. Гончара - 11,7.

Також великий конкурс на місця державного замовлення спостерігається в інших провідних державних вищих навчальних закладах у регіонах.

Освіта.ua
25.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sheldon
Також цікавить це питання)
Sheldon
Так хтось занє як викладають ПІ в ЧНУ?
Коментувати
Sheldon
Хтось знає який рівень викладання в ЧНУ ім. Федьковича на напрямку Програмна інженерія?
 Selber
самому цікаво)
Валерия
подскажите кто нибудь,если у меня не получается лично отвезти оригиналы документов, то примут ли их от моей мамы?)))
Lili
Для Валерия: Врятли, хотя смотря какой вуз.
 Selber
Для Валерия: Дуже сумнівно, треба щоб абітурієнт особисто подавав оригінали
Sheldon
Для Валерия: А в який ВУЗ?
Коментувати
Кптфх
Подскажите пожалуйста. Если я в первую волну прохожу на заочное отделение, я подаю туда документы, если я попадаю во 2 или 3 волну дневного отделения могу ли я потом перенести документы с заочки на дневное?очень нужна ваша помощь.
Олег
55 місць з 90 бюджетних отримують діти з правом на позаконкурсний вступ. Це дуже зворушливо. І нічого, що вони тупі. Нічого.
Чудо
Для Олег: В лучшем случае из 90 попадут 22 ,если у ВУЗа квота меньше 25% ,то еще меньше.Не паникуйте.Среди льготников есть тоже не дураки(которые попадут в этот процент)
Коментувати
наташа
Поділіться враженнями про філологічний факультет Львівського національного університету імені Франка. Чи вартий того, щоб вступати туди на контракт, коли в інший, менш престижний, проходжу на бюджет?
Ronan
Для наташа: у мене така ж ситуація ):
Коментувати
Дмитро
Скажіть будь ласка, якщо я поступив в один ВУЗ на першій хвилі, та подав туди оригінали, а потім я поступаю на другій хвилі в інший ВУЗ. таке можливо, чи по електронній базі все звіряється і мене вже не впишуть більш в ніякий вуз?
Ганна
Для Дмитро: Якщо ти пройшов в першій хвилі в один ВНЗ, навіть якщо ти здав туди оригінали документів, з бази данних тебе не виключають. І коли ти пройшов в інший заклад в третю хвилю - маєш право забрати до 9 липня оригінали і здати їх в інший заклад. Наказ про зарахування на навчання виходить для всіх в один день - 10 липня. Виключать із списків тебе тільки в тому ВНЗ, в якому ти пройшов у першу хвилю, але у вказані терміни не здав оригінали документів. Бажаю всім нам удачі!!!
Анатолій
Ганна ти написала липня... ??? Це ти помилилась??? Можливо серпня ти мала на увазі?!
Коментувати
Тимофій Дубінін
А що скажете про НТУ "ХПІ" - Програмна інженерія ???
noname
ні-я-кий! отримувати технічну спеціальність раджу у відповідних профільних вузах
Chnu IT ???
Хто знає який рівень викладання ПІ в ЧНУ ім. Федьковича?