Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти День відкритих дверей в Кіпрсько-Українському освітньому центрі
День відкритих дверей в Кіпрсько-Українському освітньому центрі

28 липня в Києві відбудеться день відкритих дверей, під час якого будуть презентовані можливості заочно-дистанційного навчання в кіпрському Університеті Нікосії

День відкритих дверей в Кіпрсько-Українському освітньому центрі

Сьогодні багато хто розглядає перспективу навчання за кордоном: це дозволяє отримати міжнародний диплом, інтернаціональний досвід спілкування, вдосконалити знання іноземної мови. Однак у багатьох українців є причини, через які бажання залишається всього лише бажанням: висока вартість навчання, географічне розташування, мовні та інші вимоги до вступу, а також небажання і побоювання батьків відпускати поки ще "маленьких" дітей до самостійного життя за кордоном.

Тому, для підвищення конкурентоспроможності українських студентів і випускників, у Києві розпочав свою роботу Культурно-освітній центр Університету Нікосії (Кіпр) при Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП). Центр функціонує на базі київського центру Академії.

Створення при МАУП Кіпрсько-Українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів заочно-дистанційного навчання в Університеті Нікосії за програмою подвійного диплому МАУП і УНІК, надаючи можливість отримання двох дипломів про освіту. В процесі навчання буде здійснюватися взаємний залік кредитів, а лекції та семінари проводитимуться викладачами обох ВНЗ.

Зарахування на навчання в Культурно-освітньому центрі Університету Нікосії проходить на підставі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Абітурієнти можуть розпочати дистанційне заочне навчання в Університеті Нікосії на базі МАУП, рідною мовою. На другому році навчання студенти можуть перевестися на стаціонарне відділення МАУП і залишитися на заочній формі в УНІК.

По закінченню навчання студенти отримають два дипломи про освіту: державний диплом МАУП та Європейський Диплом University of Nicosia.

Обов'язковою умовою для студентів є підвищення рівня володіння англійською мовою, що дозволить студентам старших курсів провести семестр або навчальний рік безпосередньо на Кіпрі. Під час навчання на Кіпрі передбачається виробнича практика.

Програми навчання в Центрі:

Ступінь бакалавра:

  • Фінанси та економіка;
  • Бухгалтерська справа;
  • Управління готельним господарством;
  • Міжнародні відносини;
  • Маркетинг.

Ступінь магістра:

  • Міжнародні відносини.

Університет Нікосії (University of Nicosia) - це недержавний вищий навчальний заклад з європейською акредитацією диплома, що поєднує кращі західні освітні традиції, стандарти якості та міжнародну філософію навчання. Розташований в Нікосії, столиці Республіки Кіпр, Університет є великим освітнім центром, який приймає студентів з усього світу, що сприяє зміцненню дружби, створенню атмосфери взаєморозуміння та співробітництва між людьми різних національностей.

Університет бере активну участь у різних міжнародних програмах, виступаючи в ролі партнера або координатора проектів. Окрім того, навчальний заклад отримав схвалення загальноєвропейської університетської програми обміну студентами ERASMUS, а також є офіційним учасником Європейської системи ECTS. Університет Нікосії активно взаємодіє з громадськими організаціями, що працюють в різних сферах, у т. ч. у сфері охорони навколишнього середовища. Вклад Університету був відзначений престижною нагородою ООН "Global 500".

Більш детальну інформацію можна отримати 28 липня в основному корпусі МАУП у Києві з 9:00 до 14:00.

Освіта.ua
24.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!