Прийом документів від абітурієнтів завершується за тиждень

Також, 31 липня завершуються строки проведення вступних екзаменів та творчих конкурсів у вищих навчальних закладах для окремих категорій абітурієнтів

Прийом документів від абітурієнтів завершується за тиждень

За статистичними даними департаменту вищої освіти Міністерства освіти, станом на 24 липня участь у вступній кампанії взяли 531 тис. абітурієнтів, які подали 1 млн 600 тис. заяв про вступ.

Як відомо, цього року отримати можливість навчання за кошти державного бюджету за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра зможуть 127 200 першокурсників, в тому числі за денною формою навчання – 108 тисяч.

Обсяг прийому для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2012 році становить майже 79 тисяч осіб, в тому числі 68 тисяч місць денної форми навчання.

У середу 1 серпня не пізніше 12 години всіма вищими навчальними закладами мають бути оприлюдненні перші рейтингові списки абітурієнтів, які вступають на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням осіб рекомендованих до зарахування. Списки формуватимуться за кожною окремою спеціальністю вищого навчального закладу.

Рейтингові списки вступників мають оприлюднюватись шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальних комісій та на веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку. Ці списки мають оновлюватися при внесенні змін протягом строку проведення конкурсного відбору (відповідно 5-го та 8-го серпня).

Не пізніше 11 серпня вищі навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів за кошти державного бюджету.

Після того як відбудеться зарахування за держзамовленням, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року.

Докладніше про формування рейтингових списків абітурієнтів та строки зарахування на навчання див. у статті Строки вступної кампанії 2012 року.

Освіта.ua
24.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
инкогнито
Якщо я хочу поступати на контаркт проте до цього часу ще не подовав документи не 1 вуз в мене э шанси щоб мене зачислили якщо повезу документи завтра або після завтра на 1 курс, я забирав документи з Внз але мене перевели на 3 курс мені в деканаті відповіли що треба дзвонити десь 20го серпня коли вийдуть з відпустки тепер нервую збираюсь на днях подзвонити якщо незможу відновитися то чи поступлю на 1курс другої спеціальності
Яна
А если я електронно подавала в 5-й ВУЗ,а теперь передумала туда поступать. Могу ли я отменить эту заявку?и подать в другой ВУЗ.
Halina
16.07 подала електронну заяву в Драгоманова в Інститут соціологіі, психології і управління, тиждень очікувала, що примуть мою заяву. Тут на сайті порадили заяву скасувати і знову зареєструвати, так і зробила. Але й досі мою заяву не допустили до конкурсу. Телефон, по якому треба дзвонити, не приймальної комісії, а фізматовський, але я знайшла дійсний телефон і передзвонила в ПК. Мені відповіли, що "для того, щоб мою заяву зареєстрували і допустили до конкурсу, мені треба особисто привезти документи до ВНЗ"!!! Ну і нащо той електронний вступ!!! що мені робити? Порадьте, будь ласка.
Юра
Для Halina: "треба особисто привезти документи до ВНЗ"
Коментувати
абитуриент 2012
1 июля вывешиваются списки, можно ли прийти посмотреть на эти списки 2 июля ?
Юра
Для абитуриент 2012: Звісно.
Коментувати
натали
подали в ВУЗ док-ты на 3 специальности, сейчас хотела бы подать док-ты в этом же ВУЗе на другую специальность. Это возможно?
Yura
Я подав особисто у ВУЗ документи і їх прийняли, на сайті університету я з*явився у рейтингу, а в особистому кабінеті і на вступ.інфо мене немає, хоча про інший універ, в який я теж подав особисто док. інфа є (на його сайті, на вступ. інфо і в особ. кабінеті). Питання: Що робити????????
Vb
Чи правда, що після навчання в педінституті треба обов'язково відпрацювати 3 роки по спеціальності, тобто у школі?
Ашотик
Для Vb після бюджету потрібно або ввідай гроші але так всюди не тільки пед
гала
Так було завжди при безкоштовному навчанні: або відпрацювати 3 роки там де тебе пошлють, або віддавати гроші за всі роки навчання..
Коментувати
Алі
Чи можна, щоб батьки чи старший брат завіз мої оригінали?
Кптфх
Для Алі: Мда....а кто учится будет ты?или старший брат?или родители?
Коментувати
Виолетта
можно ли забрать оригиналы документов с одного вуза и подать вместо копии в другой вуз?
гала
Для Виолетта: Можна,навіть якщо Ви потратили в списки 1,5,8 серпня.Забрати до наказу про Ваше зарахування.
Коментувати
Nostradamus
А на контрактной основе обьявление списков тоже будет в 3 этапа (волны)???
Олег
Завтра начинают сдавать документы дети шахтеров, которым больше 18 лет. И картина во многие вузы может здорово поменяться
Напуганый абитуриент
Для Олег: Будет нам всем еще веселее!
Юра
Для Олег: Чим? Нічим (хіба що ти сам пільговик). Для не пільговиків теоретично це навіть краще.
Коментувати
Напуганый абитуриент
Охота,чтобы прием УЖЕ закончился!!!!