На програми бакалаврату абітурієнти подали 890 000 заяв

Вступна кампанія 2012 року до вищих навчальних закладів України може бути рекордною за кількістю заяв від абітурієнтів

На програми бакалаврату абітурієнти подали 890 000 заяв

Про це під час засідання круглого столу "Особливості вступної кампанії - 2012" заявив заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Микола Фоменко.

"Як ніколи, у цьому році наші вступники є дуже активними, і фактично по багатьох кількісних показниках саме ця вступна кампанія є для України рекордною за кількістю поданих заяв... Ми орієнтуємося на 1,5 млн", - сказав Фоменко.

За його словами, у 2010 році кількість випускників була майже однаковою з 2012 роком, тоді було подано 1 млн 150 тис. заяв. "Тобто, ми майже за половину цієї вступної кампанії виконали план 2010 року", - зауважив чиновник.

Він додав, що станом на сьогоднішній ранок до вітчизняних вузів було подано 1 336 009 заяв. На програму бакалавра абітурієнти вже подали 891 тис. 492 заяви, на програму молодшого спеціаліста - 211 тис. 744 заяви, на спеціаліста - 141 тис. 672 та на магістра - 54 тис. 109 заяв.

У скільки навчальних закладів ви подали заяву про вступ?Укрінформ
19.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ronan
Привіт усім ! У мене виникло таке запитання: якщо після третьої хвилі на факультеті залишаються державні місця то вони заповнюються тими, хто не потрапив у ці три хвилі далі за рейтингом після 11 серпня?
Olena
Для Ronan: Вони заповнюються тими, хто йде нижче по рейтингу, але до 11 серпня. 11.08 - останній наказ на зарахування на державні місця. Тому треба пильнувати вільні міcця.
Олег
Для Olena: Пильнувати? Це як?!
Olena
Бути біля приймальної комісії й намагатися дізнатися про місця держбюджету, на які з 3 хвилі не подали оригінали. Хто не ризикує...
Коментувати
Миллер
Наприклад, якщо абітурієнт подав копії документів на 15 спеціальностей (5 вузів по 3 спеціальності) і за результатами перших рейтингових списків (які будуть оприлюднені 1 серпня) пройшов на бюджет в один із ВУЗів, а в інший ВУЗ також потрапив на бюджет, але вже за результатами других або третіх списків (5 або 8 серпня), чи має він право забрати документи (оригінали) з того вишу, куди він здав їх до 5 серпня і здати в інший, більш бажаний ВУЗ? Адже, якщо з 1 по 5 не надати оригіналів, можна втратити право навчатись безкоштовно, тому доведеться здавати відразу, а раптом потім з'явиться шанс навчатись у кращому виші?
Виктория Жихарева
Бал аттестат это субъективное мнение учителя, и его вообще при поступлении нужно отменить. Смотришь рейтинги и диву даешься бал аттестат 192 а зно по 3 предметам 430 и напрашивается вопрос неужели так нервничать можно или нужно просто по факту школы проверять что бы медалисты были настоящие.
Ниакрис
Я медалистка. 192,4 балл атестата. 772,4 общий балл. За всю учебу родители в школе были даже не на всех собраниях и ни о какой липовой медали даже речи не шло. И таких много. Не стоит судить обо всех медалистах по печальным исключениям.
Лена
Для Виктория Жихарева: Да отстаньте Вы от медалистов! Можно подумать оценки, а, значит, и средний балл аттестата "покупают" только медалисты. Среди тех, кто нечестно повышает себе средний балл аттестата есть АБСОЛЮТНО ВСЕ КАТЕГОРИИ учащихся - и двоечники, и середнячки, и хорошисты, и отличники! И делают они это не для получения МЕДАЛИ, которая СЕЙЧАС ФАКТИЧЕСКИ НИЧЕГО НЕ ДАЕТ ПРИ ПОСТУПЛЕНИИ, а ради повышения самого среднего балла аттестата, что дает ОООЧЕНЬ много. А 192 балла за аттестат может быть и не только у медалиста! Конкретный пример: моя одноклассница 11 лет училась на 6-9, а средний балл аттестата ей нарисовали 191,4 (это 11,1), медали нет (зачем ей она?), 3 теста написала на 517,5, вот и получился общий балл 708,9-немного, но шансы попасть на бюджет в средний ВУЗ большие. А было бы по-честному – ср. балл около 162, общ. сумма получилась бы 679,5. Разница в 29,4 балла может оказаться решающей!
QWERTY
Бла-бла-бла потім буде суб'єктивна думка викладача, суб'єктивна думка начальника... думки вони суб'єктивні за визначенням. А в цілому бал атестата то брєд міністерства, як і всі безпідставні пільги
Коментувати
Olena
А що то за корекційний бал комісії (в системі КОНКУРС літера К)? Хто більше заплатив? І чому цього року не оприлюднені бали ЗНО з кожного предмету. Хоча й так видно, що бал атестату на 30-40 балів вищий за тест. Вчителі, не соромно за продані оцінки в атестаті?
Гулюк
Для Olena: Бал ЗНО рейтинговий. Не можна порівнювати його з атестатом. Якщо ви набрали на ЗНО по 150 балів з укр мови та англійської мови, це не означає, що ви їх одинаково знаєте! Подібно і атестат. Якщо бали хороші, це означає, що учень старався протягом року. Бувають звичайно й винятки. А на ЗНО багато факторів: хвилювання, удача і т.п.
гость
Гулюк за результатами оцынювання повинны давати медалі , грамоти і т.п. Бувають звичайно й винятки. А на ЗНО багато факторів: хвилювання, удача і т.п.(які в одному місці винятки), якщо учень з головою він це доведе.
Olena
для Гулюк: я припускаю коливання балів в межах 10-15, а не 40-50. Це не хвилювання, це корупція. І, як правило, більшість таких дітей з сільської місцевості та міських звичайних шкіл. Спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї за свої оцінки не червоніють.
Коментувати
NICHT
А СКАЖІТЬ, ЧИ МОЖНА ПЕРЕНЕСТИ ДОКУМЕНТИ НА ІНШИЙ НАПРЯМ У ОДНОМУ І ТОМУ Ж ВУЗІ ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАМПАНІЇ
Николай
Да, забираешь документы и идешь в другой факультет.
Коментувати
Karrex
эх.... если бы они сказали сколько человек на бакалавра подавали, было бы вообще прелесно
Павел Вовк
значит шансы попасть в следуюшую волну еще есть))
рома
кто четко знает: можно ли забрать оригиналы документов после рекомендации на зачисление после первой волны из одного вуза и перенести их в другой, где проходишь во вторую волну?????
некто
да, у меня так брат сделал, но надо будет понервничать.
Анна Вергелес
Рома конечно можно забирать документы, тебя просто вычеркнут в одном вузе из списка и добавят в другом!)
Коментувати