До вузів подано більше мільйона заяв

За інформацією Міністерства освіти, станом на 16 липня кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів склала більше 1 мільйона. Кожна восьма заява подана в електронному вигляді

До вузів подано більше мільйона заяв

Як повідомив заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти Микола Фоменко, станом на 16 липня у вступній кампанії 2012 року вже взяли участь 370 103 особи, із них системою електронного подання заяви скористалися 46 532 вступники. В електронному вигляді надіслано 134 947 заяв.

"Відповідно до статистичних даних, за два тижні вступної кампанії вступники подали 1 061 343 заяви для участі у конкурсному відборі на вступ до вищих навчальних закладів України. Це рекордний показник. При цьому, вищі навчальні заклади були готові до такої роботи із вступниками. У приймальних комісіях черг немає, оскільки вузами створено необхідні умови для роботи технічних секретарів приймальних комісій та подачі заяв вступниками", - зазначив Фоменко.

"При багатьох ВНЗ працюють студентські волонтерські загони та організовано чергування представників кафедр для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо майбутнього фахового спрямування вступників", - підкреслив заступник директора департаменту вищої освіти.

"За вихідні дещо змінилася п’ятірка лідерів серед вищих навчальних закладів за кількістю отриманих заяв. Наразі найбільша кількість осіб виявила бажання навчатися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", Національному авіаційному університеті, Національному університеті "Львівська політехніка" та Донецькому національному університеті. Усі навчальні заклади працюють із Єдиною державною електронною базою з питань освіти", - зазначив Микола Фоменко.

Освіта.ua
16.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валентина
на каком сайте найти списки абитуриентов 2012
валентина
на каком сайте найти списки абитуриентов 2012
валентина
на каком сайте найти списки абитуриентов 2012
QWERTY
Після якого візьмуть на роботу хоч десь. А взагалі дурні у вас критерії
жаааааан
а вы не занете можно ли забирать документы в вузов если передумал туда поступать???
YUF
ДОМА КРАЩЕ
Зеник
Подали ел. заяви до одного з вузів на 2 факультети. Прочекали тиждень, - ніякого результату. Заяви до цього вузу скасували і думали подати до іншого, але ще через тиждень вже скасовані заяви набули статусу "допущено до конкурсу"... Гіпотеза: електронні заяви везуть возами в одну з прибалтійських країн, там обробляють і відправляють назад... Враження від ЄДЕБО літературною мовою не передати.
nevazhno
а можно узнать сколько за 2011 год было подано документов в вузы?
игорь
Возле дома дешевле!
Абі
Народ, чому замість моїх 762.8 на факультеті пишуть 576?
лена
Для Абі: скорее они не учитывают балы аттестата? или Вы их не ввели или не туда смотрите
Коментувати
old shubin
у вступній кампанії 2012 року вже взяли участь 370 103 особи а сколько всего лицензировано учебных мест в ВУЗах Украины?
Dima Kruglyak
тот,что возле дома.
ДЕ КРАЩЕ ВЧИТИСЯ???
Де краще вчитися в престижному ВУЗі далеко від дому чи в менш престижному, але близько до дому???
Ivann
Я до сих пор не могу через "Електронний вступ" подать(
Лена
Для Ivann: заполняйте правильно и подадите быстро
Кптфх
При чем тут правильно?Система работаает через задницу многие зайти не могли долгое время(или не могут).И тут появляешся ты со своим "заполняйте правильно". Кэп блин.
лена
Ты, Кптфх , попрошу не тыкать, если у тебя такая задница иди и сдавай ножками
Коментувати
Васківський Євгеній
Опять врут по поводу количества заявлений... Как не стыдно людям?
akirich
Для Васківський Євгеній: Количество заявлений (с учетом бумажных, отмененных и отказанных) правдивое. Льется плохо, но льется.
22
5 Вузов и на три направления, кождый + - подал от 7 до 15 заявлений, вот и конкурс
Коментувати
Олеся
"У приймальних комісіях черг немає, оскільки вузами створено необхідні умови для роботи технічних секретарів приймальних комісій та подачі заяв вступниками"-ахахахх....убил..в одном универе была 124, а в другом 170, это я приехала в 9 утра, а людей там было под 500...он что гонит??
Марина
Для Олеся: И не говори,я вообще была 1356 и это в 9 утра!!!За день ко мне очередь так и не дошла!
Тома
Очерди огромные, предприимчивые представители приемных комиссий продают очередь за 100 гр
Кптфх
Я был 5887) вам повезло наверно)
Коментувати