Україна та Франція підготували угоду про визнання дипломів

13 липня 2012 року відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми з аташе з університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Гійомом Коленом

Україна та Франція підготували угоду про визнання дипломів

Під час зустрічі обговорено хід українсько-французької співпраці в галузі освіти і науки, зокрема, роботу над текстом угоди між Україною та Французькою Республікою про визнання дипломів про вищу освіту.

Також визначено концептуальні засади для міжурядової угоди про співпрацю в галузі освіти.

"Хочу зауважити, що у тексті записано не просто "в галузі освіти", а виокремлено середню та вищу освіту. Тому ми готуватимемо такий проект угоди, в якому розкриємо питання співпраці і у середній школі, й у вищій", - зазначив Євген Суліма.

У свою чергу, Гійомом Колен підкреслив той факт, що пожвавлення співпраці між українськими і французькими вищими навчальними закладами в галузі освіти і науки відбувається з обох сторін: "Не тільки українські студенти їдуть навчатися до Франції за програмами академічних обмінів, а й перші французькі студенти в цьому році навчатимуться в українських вищих навчальних закладах за магістерською програмою".

Освіта.ua
13.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даша
Интересно мне, где находятся такие больные на голову французы, которые решили получить образование здесь...странно,очень странно
Женя
Для Даша: Ну надо же своих арабов куда-то сплавить
Коментувати