У Міносвіти задоволені організацією вступної кампанії

Міністерством освіти надано оновленні статистичні дані перебігу вступної кампанії. Кількість поданих заяв зростає, кожна восьма заява надходить через Інтернет

У Міносвіти задоволені організацією вступної кампанії

За повідомленням департаменту вищої освіти профільного міністерства протягом доби загальна кількість поданих абітурієнтами заяв про вступ до вищих навчальних закладів зросла на 135 тисяч. Через електронну форму подання заяв до ВНЗ надійшло 9 тисяч заяв.

У Міносвіти повідомляють, що усього протягом 10 днів вступної кампанії до вищих навчальних закладів надійшла 832 861 заява. В електронному вигляді вищі навчальні заклади отримали 104 547 заяв.

Коментуючи хід вступної кампанії заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко зазначив, що за 10 днів цьогорічної вступної кампанії подано майже стільки заяв, як за всю минулорічну вступну кампанію загалом. "Так, якщо минулого року за всю вступну кампанію вступники подали 869 тисяч, то станом на 8 годину 13 липня вищими навчальними закладами вже отримано майже 833 тисячі заяв".

Він також висловив позицію Міністерства освіти щодо перебігу кампанії, зокрема зазначивши: "Цьогорічна вступна кампанія демонструє високі показники – і за організацією, і за кількістю поданих заяв. Про це говорять і самі вступники, і їх батьки, і громадські спостерігачі".

Як відомо, 12 липня, Громадянською мережею ОПОРА, спостерігачі якої проводять моніторинг перебігу вступної кампанії, поширено заяву, в який міститься заклик до профільного міністерства не вводити суспільство в оману та реагувати на системні проблеми цьогорічної вступної кампанії, що цікавлять абітурієнтів.

Освіта.ua
13.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Хочу обратить внимание общественности - почему результаты ЗНО у многих абитуриентов низкие, когда балл аттестата высокий? Мой сын плохо учился в школе, был невнимателен, не изъявлял интереса к наукам - но по ЗНО получил высокие баллы, потому что он способный, талантливый - именно в тех науках, которые ему интересны. И сейчас мне горько наблюдать, что шансы на поступление у нас малы, поскольку впереди в рейтинге идут абитуриенты с высокими баллами аттестата, по 180-170, а ЗНО ниже наших результатов на 20-30 баллов. Это справедливая система? Почему так "хорошо" учившиеся в школе дети едва набрали необходимый минимальный балл по ЗНО? Вот вопрос! Посмотрите таблицы системы "Конкурс" - это массовое явление! Где шансы, где возможности для ВСЕХ??? Уж лучше бы сдавали, как и раньше, экзамены в институт - и то больше справедливости было бы.
Саша Желудок
Для Инна: ваш сын похож на меня:-). У меня тоже аттест 163, а вно сдал на 198 -история Укр, математика - 185(решил всё, но глупые ошибки - для меня судьба), только украинский завалил сочинение(4/24) - 170,5 получилось. Мои одноклассники, у которых годовые по алгебре-геометрии были не ниже 10 балов, вно по этому предмету сдали на 170 максимум. Да, честно говоря обидненько немного =(. Но если поступлю, то всё это уже не важно.
Кптфх
Вы зайдите на vstup info там есть люди имеют по 200 баллов по аттестату а тесты здали на 150- 160) и ничего!живут нормально)
Правда
Еще раз зайдите на vstup.info. Там есть люди у которых аттестат 200 и все ЗНО по 200. Или вам не хочется их замечать??? Есть и такие, у кого аттестат не 200, а все тесты по 200.Че не хочется их замечать, да? Видите только то, что вам удобно.
Коментувати
Марина
Сьогодні намагалася декілька годин відіслати електронну заяву, але це просто жахливо. Тож купила білети і здам документи власноруч.
Творець
У мене запитання - хто знає підскажіть будь ласка . ЯКЩО АБІТУРІЄНТА РЕКОМЕНДОВАНО ДО ЗАРАХУВАННЯ У ПЕРШІЙ ХВИЛІ І ВІН ПОДАЄ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ В ОДИН УНІВЕРСИТЕТ, А В НАСТУПНІЙ ХВИЛІ ЙОГО РЕКОМЕНДОВАНО ДО ІНШОГО , ЧИ МАЄ ТОЙ САМИЙ АБТУРІЄНТ ЗАБРАТИ ОРИГІНАЛИ З УНІВЕРСИТЕТУ 1 І ПОДАТИ ДО ІНШОГО??????????
Руслан
Для ТворецьЖ Если ты подашь доки в первой волне, тогда ты во второй волне участвовать уже не будешь, ты будешь вычеркнут из базы!
Катруся Кравченко
Для Творець: Маєш повне на це право. Просто в деяких вузах не можна забирати документи з одного факультету та подавати на інший в 2 чи 3 хвилі. А що стосується з одного вузу до іншого, то звичайно! Просто можлива така ситуація, що твої власні документи прийдеться забирати зі скандалом. Або можуть тягнути час і вчасно не віддати. Хоча вони повинні!!!
mouse
Якщо Приймальна комісія ВНЗ не хоче віддавати орігінали документів - це грубе порушення !!! За такі речі ректор (директор) може отримати догану. Достатньо звернутися письмово до прокуратури в цей же день, а також на гарячу лінію до штабу вступної кампанії. Віддадуть, і ще будуть вибачатись.
Коментувати
Дмитро
Не знаю, я згоден з міністерством, цьогорічна кампанія проходить вдало подавав документи як в електронному так і в паперовому виглядах. Дійсно, сайт працює не завжди корректно, але подати заяви через інтернет можливо. В приймальній комісії були невеликі черги, але ж це не вина міністерства освіти. Звісно все можна було організувати краще, але особисто я задоволений усим, що зробило міністерство освіти задля полегшення протікання вступної кампанії.
Ирина
Для Дмитро: Вы наверное единственный "задоволений".Вы случайно не Дмитрий Владимирович Т.?
Кптфх
Это или троль иои идиот. Я на сайт не мог зайти 10 дней! Очереди в ВУЗах огромные, в некоторых комисиях сидит по 2-3 человека которые естественно не успевают принимать людей, министерство не признают НИКАКИХ своих ошибок! И ты ещё ЗАДОВОЛЕНИЙ?
Коментувати
User_of_EDEBO
А як щодо фальсифікацій з приводу сертифікатів ЗНО в базі ЄДЕБО? Теж усе гаразд?
Тагабат
Йдемо до "омріяної комуни"
Тагабат
Ну "ДА", я також "задоволений", уже 2 тиждень більшість моїх заяв залишається "електронними заявами", ВУЗи їх НЕ приймають, ЄДЕБО глючить, в приймальних комісіях черги... БРАВО, СУПЕР, ТАБАЧНИК, ТИ "МОЛОДЕЦЬ"!!!
401
Для Тагабат: мою також не приймали.але я наприклад в шевченка бачу себе у рейтингу
Коментувати