Знижки в оплаті навчання від Університету "КРОК"

У рамках Програми лояльності для майбутніх студентів один з провідних приватних навчальних закладів Києва – Університет "КРОК", пропонує читачам сайту Освіта.ua знижки на навчання

Знижки в оплаті навчання від Університету "КРОК"

Університет економіки та права "КРОК" пропонує знижки на навчання для читачів сайту Освіта.ua, які подадуть вступні документи на перший курс денного відділення до 31 липня 2012 року.

Знижки надаються при вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" в Університеті "КРОК".

У рамках програми вступники можуть подати документи на навчання за наступними спеціальностями: правознавство; психологія; економіка підприємства; облік і аудит; фінанси і кредит; маркетинг; міжнародна економіка; менеджмент; міжнародна інформація; міжнародний бізнес; комп’ютерні науки.

Для отримання знижки необхідно роздрукувати купон, що розміщений на цій сторінці та подати його разом з іншими документами до приймальної комісії вищого навчального закладу.

Також в рамках програми лояльності для вступників і студентів Університет "КРОК" пропонує програми "КРОК-Лідер" і "КРОК-Профі".

Додаткову інформацію щодо можливості отримання цієї та інших знижок для вступників, умови вступу та здобуття освіти в Університеті «КРОК» можна дізнатися за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07. Графік роботи приймальної комісії навчального закладу: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 19.00, субота – неділя з 10.00 до 15.00.

Завантажити купон на знижку: формат pdf, формат doc

Університет "КРОК" – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, що здійснює підготовку фахівців за напрямами: "Правознавство", "Психологія", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Облік і аудит", "Менеджмент", "Міжнародна інформація", "Міжнародний бізнес", "Комп’ютерні науки", "Міжнародна економіка". В Університеті проводиться навчання за низкою спеціалізованих програм, які надають можливість отримати додаткові компетенції в межах стандартних освітніх напрямів. Так, програма "КРОК-Ексклюзив" - це "Міжнародна економіка" з вивченням більшості дисциплін англійською, Україно-австрійська програма – це "Міжнародна економіка" з навчанням англійською та можливістю, крім українського державного диплома, отримати диплом австрійського університету, а програма "КРОК-Експерт" - це здобуття в межах напряму "Облік і аудит" додаткових компетенцій оцінювача.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
24.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів