Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Набір на Українську програму бізнес-адміністрування
Набір на Українську програму бізнес-адміністрування

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) продовжує набір 2012 року на Українську програму бізнес-адміністрування - друга вища освіта за спеціальностями "Маркетинг" і "Фінанси"

Набір на Українську програму бізнес-адміністрування

Якщо вас цікавить друга вища освіта - фінанси або маркетинг - зробіть свій вибір на користь високих стандартів освіти в поєднанні з передовими технологіями навчання.

Навчання в МІБ - це можливість отримати найбільш актуальну другу вищу освіту за спеціальностями маркетинг (спеціалізація - управління брендами, категорійний менеджмент) і фінанси (спеціалізація фінансовий менеджмент та оцінка майна).

У навчальній програмі Міжнародного інституту бізнесу об'єднані класика якісної академічної вищої освіти та сучасні технології.

Уся програма навчання має практичну спрямованість і цілісний комплекс взаємопов'язаних дисциплін в сфері маркетингу і фінансів.

На програмі використовуються активні форми навчання: кейси, ділові ситуації з ухилом на прийняття управлінських рішень, новітні навчальні технології.

Починаючи з 2011 року, програма викладається в модульному форматі, зручному для працюючих людей: 2 рази на місяць по 3 дні.

Тривалість програми - 2,5 року. Після закінчення програми випускники отримують диплом державного зразка (кваліфікація "Економіст, спеціаліст з маркетингу / фінансів"). Початок програми - 28 вересня.

Вартість програми 4400 євро. Система ранньої реєстрації на Українську програму бізнес-адміністрування передбачає отримання знижки від 150 до 300 євро.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджера програми Алли Карбовської, тел. (044) 585-00-33 (внутр.138) або на сайті Міжнародного інституту бізнесу.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
12.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!