Набір на Українську програму бізнес-адміністрування

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) продовжує набір 2012 року на Українську програму бізнес-адміністрування - друга вища освіта за спеціальностями "Маркетинг" і "Фінанси"

Набір на Українську програму бізнес-адміністрування

Якщо вас цікавить друга вища освіта - фінанси або маркетинг - зробіть свій вибір на користь високих стандартів освіти в поєднанні з передовими технологіями навчання.

Навчання в МІБ - це можливість отримати найбільш актуальну другу вищу освіту за спеціальностями маркетинг (спеціалізація - управління брендами, категорійний менеджмент) і фінанси (спеціалізація фінансовий менеджмент та оцінка майна).

У навчальній програмі Міжнародного інституту бізнесу об'єднані класика якісної академічної вищої освіти та сучасні технології.

Уся програма навчання має практичну спрямованість і цілісний комплекс взаємопов'язаних дисциплін в сфері маркетингу і фінансів.

На програмі використовуються активні форми навчання: кейси, ділові ситуації з ухилом на прийняття управлінських рішень, новітні навчальні технології.

Починаючи з 2011 року, програма викладається в модульному форматі, зручному для працюючих людей: 2 рази на місяць по 3 дні.

Тривалість програми - 2,5 року. Після закінчення програми випускники отримують диплом державного зразка (кваліфікація "Економіст, спеціаліст з маркетингу / фінансів"). Початок програми - 28 вересня.

Вартість програми 4400 євро. Система ранньої реєстрації на Українську програму бізнес-адміністрування передбачає отримання знижки від 150 до 300 євро.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджера програми Алли Карбовської, тел. (044) 585-00-33 (внутр.138) або на сайті Міжнародного інституту бізнесу.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
12.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів