У Міносвіти обурені спотворенням інформації про вступну кампанію

У відомстві просять абітурієнтів з обережністю ставитися до заяв незалежних спостерігачів та окремих представників ЗМІ, а також висловлюють вдячність журналістам, які фахово висвітлюють хід вступної кампанії

У Міносвіти обурені спотворенням інформації про вступну кампанію

За повідомленням Міносвіти, днями на деяких сайтах у мережі Інтернет з’явилася спотворена інформація про хід вступної кампанії в окремих вищих навчальних закладах.

Як повідомляє прес-служба міністерства, така інформація з’явилась з посиланням на координатора громадського спостереження за вступною кампанією Громадянської мережі ОПОРА Ольгу Стрелюк.

Зокрема критичні зауваження у ЗМІ стосувалися організації прийому заяв від вступників у Київському національному університеті ім. Шевченка, Одеському національному політехнічному університеті, Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова, Рівненському державному гуманітарному університеті, Донецькому національному університеті, Національному університеті "Львівська політехніка" тощо.

У Міносвіти зазначають, що у зазначених вузах відсутні черги, а вищі навчальні заклади намагаються робити все для забезпечення організованого прийому документів. "І це (критика вступної кампанії, - ред.) з огляду на очевидну для громадськості відсутність черг у приймальних комісіях вищих навчальних закладів та намагання приймальних комісій, особливо у перші дні прийому документів, зробити все можливе для забезпечення організованого прийому документів від вступників", - підкреслюється у повідомленні.

За інформацією МОНмолодьспорту, лише у Київському національному університеті ім. Шевченка до роботи у приймальній комісії залучено понад 800 працівників, які саме у перші дні роботи прийняли понад 12000 заяв на програму бакалавра та понад 1000 заяв на програми спеціаліста та магістра.

У Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова у приймальній комісії створено понад 80 місць введення та обробки даних від абітурієнтів. Водночас, в університеті є напрями підготовки, на які в перший тиждень вступної кампанії подавалося понад 1000 заяв. Всього ж за перші дні вступної кампанії до приймальної комісії цього вузу вже подано понад 9000 заяв.

Ректором Рівненського державного гуманітарного університету Русланом Постоловським спростовано інформацію громадських спостерігачів щодо вимагання коштів за подання документів поза чергою. Робота приймальної комісії налагоджена і черги практично відсутні.

Спростована також інформація громадських спостерігачів і виконуючим обов’язки ректора Донецького національного університету Петром Єгоровим щодо примусового фотографування вступників. За його словами всі вступники, які подавали фотографії розміром 3х4 фотографувалися безкоштовно, а фотографії розміром 4х5 необхідні для виготовлення студентських квитків. Так, робота приймальної комісії була організована й у 2011 році.

У зв’язку з цим, в Міносвіти попросили громадськість, абітурієнтів та їхніх батьків з обережністю ставитися до появи подібних заяв незалежних спостерігачів, а окремих представників засобів масової інформації не загострювати ситуацію, ретельніше готувати публікації та звертатися до МОНмолодьспорту за офіційними роз’ясненнями.

"Фахівці Міністерства завжди в стислі строки готові надати коментар з питань, що належать до сфери Міністерства освіти і науки, молоді та спорту", - зазначають у МОНмолодьспорту.

"Окремо хочемо висловити вдячність представникам ЗМІ – друкованим та Інтернет-виданням і телеканалам, які всебічно та фахово висвітлюють хід вступної кампанії-2012", - підкреслили у відомстві.

Освіта.ua
12.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
шуммер
Пишу потому,что хочу,что бы наши дети были более успешнее,опытнее и умнее нас!А наша страна наконец-то встала с колен и заняла достойное место в мире!Все познается в сравнении и именно по этому,объехав 10 украинских ВУЗов и созерцая происходящее при поступлении студентов в эти учебные заведения,видя отношение к абитуриентам, организацию процесса поступления могу поставить наивысшую оценку трем ВУЗам, а именно: Восточно-Украинскому Университету им.Даля, ДонТу(политех г.Донецка),Киевский Национальный Университет Технологий и Дизайна(КНУТД). Полный "отстой" и кандидат на лишение образовательной лицензии,по мнению родителей и абитуриентов,поступающих в 2012г.-Национальный университет им.Т.Шевченко (г.Луганск). Этот вуз не достоин обучать будующих педагогов!!!Испорчены нравы и завышена самооценка у руководства этого вуза.Короче- ганьба ректору и проректору этого вуза!!!РОДИТЕЛИ-не отдавайте на растерзание своих детей в этот вуз!!!Есть другие более достойные учебные заведения в Украине!Любите...
шуммер
Особо хочу обратитьься к чиновникам из МИНОБРАЗОВАНИЯ Украины- АННУЛИРУЙТЕ ЛИЦЕНЗИИ у таких вот вузов,как универ им.Т.Шеченко г.Луганска!Ибо там процветает ВЫСОКОМЕРИЕ!ПОДЛОСТЬ!НЕПРОФЕССИОНАЛИЗМ!КОРРУПЦИЯ(скрытая)!Рыба гниет с головы!И их шестерки-такие же циники,которые ЭЛЕМЕНТАРНО НЕ МОГУТ РАБОТАТЬ С КОМПЬЮТЕРОМ!!!и не знают элементарных педагогических навыков и не желают добра студентам,а всячески НАЖИВАЮТСЯ НА СТУДЕНТАХ,при этом унижая человеческое достоинство и развращая будующего специалиста!Или же зажрались и погрязли в КОРРУПЦИИ!Инициирую проверку данного вуза на профпригодность "педагогического"персонала и соответствие стандарта ПЕДАГОГОВ Министерством образования Украины!Так же хочу отметить,что НИ ПО ОДНОМУ из телефонов "гарячей линии" НЕВОЗМОЖНО БЫЛО ПОЛУЧИТЬ ПОМОЩЬ!Везде шло перефутболивание на др.тел.,с которых в частности за звонки с меня сняли более 80грн.,за нахождение в режиме ожидания!!!Примите информацию к сведению и примите меры реагирования, уважаемый...
шуммер
В отличие от "педагогов"из Т.Шевченко, наиболее правильно ,мудро и организованно происходило поступление абитуриентов в Восточно-Украинском Универе им.Даля!Честь и хвала руководству этого ВУЗа и огромная благодарность за помощь и понимание проректору этого ВУЗа!Узнав нашу проблему об отказе "коллег" из Т.Шевченко скасувать факт вступу до учбового закладу,по нашей просьбе в течение 5!!!пяти минут настоящие профи и ПЕДАГОГИ помогли состояться новому студенту!!!Дай ВАМ БОГ ЗДОРОВЬЯ и УДАЧИ в ЖИЗНИ!Очень жаль,что в отличие от Донецкого ВУЗа в этом ВУЗе не оказалось бюджетных мест для мл.специалистов!А ВУЗ(им.Даля)-СУПЕР!!!Рекомендую всем студентам,и как родитель ставлю ВЫСШУЮ ОЦЕНКУ руководству Востоно-Украинского Университета им.Даля,которые в отличие от "педагогов" из универа им.Т.Шевченко(г.Луганска)-не гадят студентам,а ПОМОГАЮТ им состояться,как специалистам!Хочется отметить и педагогов из ДонТУ(ПОЛИТЕХа г.Донецк),которые так же борются за своих студентов до последней минуты!А...
шуммер
Самый худший ВУЗ в Украине - Госуниверситет им. Т.Шевченко в г. Луганске!!!Вымогательство,равнодушие и подлость!Вот,что подстерегает абитуриентов и их родителей в этом вузе.Все "педагоги",включая ректора -сами нуждаются в обучении НОРМАЛЬНЫМ ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ МАНЕРАМ!Ребенок,подавший документы в этот вуз,и столкнувшийся с цинизмом ,подлостью и необязательностью работников этого вуза,и промаринованный при вступлении более! 8часов, через два дня решивший забрать свои документы по причине скотского отношения к студентам ,оказался обманутым руководством этого вуза!!!Отдав копии документов и расписку,а взамен услышав от приемной комиссии,что спокойно возвращайтесь за 80км от Луганска к себе домой,а приемная комиссия (скасує)ваши данные о поступлении в наш вуз-ФИКЦИЯ и ОБМАН!В течение 15!!!дней,эти "специалисты"-"педагоги",не могли или не захотели сделать свою работу-скасувать факт участия поступления в их вуз,чем могли навредить и не дать возможности подать вступительные документы в...
Галина
Ми 10.07 з самісінького ранку приїхали з області здавати документи в Драгоманова, цілий день відстояли чергу і змогли їх здати лише на наступний день - 11.07 - до обіду. І вони пишуть нема черг - брехня!!!
людмила
У Драгоманова принесли документи минулого четверга, а нас записали на прийом документів майже через тиждень- у середу. Тобто ми мали цього дня їхати хтозна звідки, щоб у нас прийняли документи. І це спотворення інформації????
Лена
"у приймальній комісії залучено понад 800 працівників, які саме у перші дні роботи прийняли понад 12000 заяв на програму бакалавра та понад 1000 заяв на програми спеціаліста та магістра." займемся математикой. т.е. за первые несколько дней каждый из "залученых" за 8-часовой рабочий день принял примерно 15 заявлений... действительно, очень хорошо организовано
HUGO BOSS
Для Лена: Скорее всего автор не понимает что не все лица проходящие по приказам ВУЗов для приемной комисии принимают документы. ВИдимо не знают что из этих 800 есть операторы, есть предметные экзаменационные комиссии и так далее. Тобишь по факту в самом приеме задействовано в разы меньше.
Коментувати
User_of_EDEBO
Цитата: "Зокрема критичні зауваження у ЗМІ стосувалися організації прийому заяв від вступників у Київському національному університеті ім. Шевченка, Одеському національному політехнічному університеті, Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова, Рівненському державному гуманітарному університеті, Донецькому національному університеті, Національному університеті "Львівська політехніка" тощо. У Міносвіти зазначають, що у зазначених вузах відсутні черги, а вищі навчальні заклади намагаються робити все для забезпечення організованого прийому документів " А що стосується інших ВНЗ, зокрема профтехучилищ? Просто ці вказані ВНЗ давно зробили ЩОСЬ, щоб все добре працювало!І У них все ОК! А інші просто "недопетрали".
Анютка
Жахлива 57%
Анютка
Вже 12 липня а я не можу подати документи через електктронний вступ.....................
абитур2011
Лучшая защита - это нападение!!! Оказывается у тАБАЧНИКА в этом году всё прозрачно!!! Маразм торжествует....