У Міносвіти абітурієнтів просять не поспішати

Департамент вищої освіти надав чергові статистичні дані вступної кампанії. Більшість абітурієнтів подають документи особисто, у міністерстві закликають не утворювати черги

У Міносвіти абітурієнтів просять не поспішати

За статистикою наданою департаментом вищої освіти профільного міністерства, станом на вівторок, абітурієнтами подано 474 214 заяв до вищих навчальних закладів. Доля електронного вступу у загальній кількості є стабільною, кожна шоста заява подана електронним шляхом – 78 312.

Також за повідомленням департаменту, станом на 8 годину 10-го липня участь у вступній кампанії взяли 200 064 особи, а електронною системою подання заяв на вступ скористалися 34 187 абітурієнтів.

Заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко нагадав абітурієнтам, що у вступників ще є час для того, щоб подати заяву для вступу.

"Тому, не потрібно поспішати та утворювати черг, оскільки дата подачі документів не впливає на позиції вступника у рейтинговому списку", - зазначив Фоменко.

Нагадаємо, 4 липня в Міністерстві освіти заявили, що якщо абітурієнт не отримав підтвердження про реєстрацію від системи електронного вступу йому необхідно звертатися до приймальної комісії особисто.

Освіта.ua
10.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
serafima
что же делать?
User_of_EDEBO
Для serafima: Спєшитє мєдлєнно, або звертайтесь особосто до приймальної комісії внз, електроніка цьогоріч ненадійна...
Коментувати
Дмитро
Ну хоч щось схоже на правду: http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1452958
utek
2 июля мы зарегистрировались на сайте, но никак не могли войти в свой личный кабинет. 7 июля зарегистрировались под другим логином и после этого смогли попасть в личный кабинет и подать заявки.
настя
Для utek: а теперь в любое время можеш зайти на свою страничку????
serafima
а мы уже три раза регистрировались под другим логином, но все безрезультатно.
Яна
Я вже зареєструвалася вдруге, проте що в першому випадку, що в другому не можу змінити стать. Тому і не подаю завку, поїду особисто.
Коментувати
Pivoman
А ви уявіть як для університетів живеться. Вам то потрібно зайти 1 раз і подати 2-3 свої заяви, а працівникам приймальних комісій потрібно щодня приймати сотні цих заяв, а працює все ні трохи не краще ніж у вас. Перемудрили міністерські миші, занадто багато на себе взяли, а руки то з жопи і зробити нічого не можуть, тільки й того що звітують як все добре ((((((( Мабуть перший прийом коли усі - абітурієнти, приймальні комісії, громадські організації стають по одну сторону барикад, тому що всі в одній жопі яку створили наші "розумні" владні особи (((
Тетяна
"необхідно звертатися до приймальної комісії особисто." Звернулась до приймальної коміссіїї особисто. Особисто в паперовому варіанті подала документи ще 3 (!) липня у три різних ВНЗ. На вступ.інфо поки досі не з*явилася в списках! (в списках на вступ.інфо приблизно з 400 вступників, які подали документи на цю спеціальність, на сайті перелічені лише 15, й переважно тільки ті, які подавли документи електронкою). Сьогодні вже 10 липня! Що з сайтом "вступ.інфо"? В ВНЗ кажуть, що вони інформацію туди вже транспортували, а все інше від них не залежить. Куди звертатися? Чому ніхто з міністерства освіти не звертає увагу на стан речей? У більшості ВНЗ на своїх сайтах ніякі рейтингові списки робити не збираються, не бачуть в цьому сенсу. Кажуть, що викладуть 1 серпня. Про яку прзорість вступної компанії йде мова? Чому у такому випадку усі ВНЗ не зобов*яжуть викласти інформаціїю про власних абітурієнтів на свїх сайтах?
serafima
А сколько еще нужно ждать и трепать себе нервы? А билеты взять на поезд туда и обратно (а их нет в продаже)? Кого-то в министерстве волнуют эти проблемы? Когда сайт заработает нормально???
Надя
Я согласна не торопиться и подавать заявление электронкой. НО САЙТ НЕ РАБОТАЕТ!!! Я КОТОРЫЙ ДЕНЬ НЕ МОГУ ЗАЙТИ
Elen
Для Надя: заходите через Google хром. всё прекрасно регистрирует. Почему об етом никто не говорит официально - не понятно.
Александр
Для Надя: Попробуй ночью зайти, может помочь!
Олег
Для elen: Какая разница через что заходить? Я перепробовал все, тоже думал, что от этого что-то зависит. Но если, например, телевизор не работает, то в какую розетку его втыкать значения не имеет. От этого он сам не поремонтируется
Коментувати