Абітурієнти подали до вузів 220 000 заяв

Станом на 7 липня кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів України становить 221 889, що на 35 тисяч більше, ніж у попередній день вступної кампанії.

Абітурієнти подали до вузів 220 000 заяв

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, відповідно до отриманих даних, зросла і кількість заяв, поданих до ВНЗ за допомогою електронної системи подання. Так, загальна кількість електронних заяв, отриманих за п’ять днів вступної кампанії складає 39 521.

"Всього у вступній кампанії вже взяли участь 128 726 вступників, 26 079 із них скористалися дистанційним способом подачі документів", - повідомив заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко.

За словами Миколи Фоменко, незмінними залишаються ТОП-5 вузів України зі кількістю отриманих заяв. Найбільше заяв про вступ подано до КНУ імені Т. Шевченка (8 248), НТУУ "КПІ" (7 719), Національного авіаційного університету (7 589), Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (5466) та НПУ імені М. П. Драгоманова (4702 заяви).

"Мінімальне зацікавлення з боку вступників мають 17 ВНЗ України – туди подано всього по одній заяві", - підкреслив Микола Фоменко.

Найактивнішими є вступники з міста Києва, Дніпропетровської, Донецької, Харківської та Львівської областей.

Освіта.ua
07.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Ура! У меня уже 2й день сайт нормально работает! *тьфу-тьфу-тьфу*
serafima
Для Катерина: Ау меня 9 дней не работает...
Коментувати
Небайдужий
Вже тошнить від ваших ТОПів. Всі розуміють, що ця стаття рекламна акція ВУЗів які тут вказані. Є БАГАТО класних ВУЗів і досить піарити одні і ті ж !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Єлизавета
Для Небайдужий: Потому что ВУЗы наилучшие и самые престижные! Их даже пиарить не следует-они сами про себя говорят!
Катерина
Для Єлизавета: согласна!
Небайдужий
По яких критеріях вони самі кращі і престижні?
Коментувати
Марго
Что это за 17 вузов, которые не пользуются популярностью ??
Кукла
Наверное какие-то левые типа \"Украина\"
Коментувати