Чиновники Міносвіти не бачать проблем з "електронним вступом"

У Міністерстві освіти заявляють, що система електронного вступу працює у "повноцінному режимі", однак більшість абітурієнтів досі не може подати електронні заяви

Чиновники Міносвіти не бачать проблем з "електронним вступом"

За повідомленням прес-служби Міністерства освіти, станом на 6 липня загальна кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів складає – 186 554, а участь у вступній кампанії взяли 113 087 вступників.

Незважаючи на те, що системою електронної подачі заяв бажають скористатися більшість абітурієнтів, поки лише кожна шоста заява про вступ отримана вищими навчальними закладами дистанційно.

Коментуючи ситуацію з функціонуванням системи заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко запевнив, що станом на п’ятницю електронний вступ працює повноцінно.

"Тобто, через систему електронної подачі документів надіслано 29 564 заяви. Кількість вступників, які скористалися електронною системою, – 22 170. Зараз усе працює в повноцінному режимі", - зазначив Фоменко.

Також він сказав, що "Міністерство оперативно реагує на зауваження вступників і робить все для того, щоб полегшити процес вступу та зняти навантаження на роботу приймальних комісій".

У той же час абітурієнти наголошують, що не можуть подати електронну заяву до вузу через сайт електронного вступу. "У мене вдома немає інтернету і я вже четвертий день намагаюсь подати заяву на вступ у інтернет-кафе, нічого не виходить, я навіть не можу зайти на свою персональну сторінку. Не знаю, що робити, чи їхати до Києва подавати заяву, чи чекати коли сайт запрацює", - розповідає абітурієнт з Донецька Антон.

На запитання Освіта.ua, що абітурієнти не можуть потрапити до "власного кабінету" на сайті електронного вступу та подати заяву через те, що система не працює Микола Фоменко зазначив, що "це можуть бути технічні проблеми" та рекомендував заходити на сайт в години коли навантаження на сайт спадає.

Крім того він висловив припущення, що абітурієнти неправильно користуються системою. "30 000 заяв абітурієнти якось подали, можливо ті хто не можуть подати заяву щось неправильно роблять", - резюмував Фоменко.

Варто зазначити, що телефон служби підтримки системи електронної подачі заяв (486-78-48) постійно зайнятий, додзвонитись за цим номером неможливо.

Після кількаденних сподівань, абітурієнти, які розраховували на дистанційну систему, приймають рішення про особисте відвідання приймальних комісій обраних навчальних закладів. З цим, у неофіційних коментарях, погоджуються і співробітники міністерства.

Що будете робити з електронним вступом?
Освіта.ua
06.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галя
Чому неможливо подати електронну заяву за напрямом медицина на спеціаліста?
ДЕ ВЧИТИСЯ???
Де краще вчитися в престижному ВУЗі далеко від дому чи в менш престижному, але близько до дому???
Юрий
Пане табачник, щоб ваші діти і внуки так користувались цією довбаною реєстрацією
яяя
шо за брєд? чому вузи не написала мені шо вони прийняли мою заяву??? кошмар якийсь
Артем Половко
У меня то же самое, и у всех моих одноклассников которые зарегистрировались в системе.
Хто???
Блін, у мене в профайлі ВСІ заяви посиніли і ПРОПАЛИ статуси заяв, що за ... У когось було подібне???
Аня
блииин.на моей странице у вузов, в которые я подавала заявки, пропали статусы ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ!!у кого нибудь было такое??
Настка
Для Аня: В мене теж заяви посиніли. По tv казали, що проблеми в усіх дівчат. Система усіх робить хлопцями, а потім сама себе банить. ДИСКРИМІНАЦІЯ ЗА СТАТЕВОЮ ОЗНАКОЮ. Завтра починаю розвозити традиційним способом.
Хто???
ЩО НАМ РОБИТИ(
Настка
Дублювати електронну заяву паперовими носіями у приймальних комісіях. (Подорож у часі в 19 століття).
Коментувати
Таня
ПОЧЕМУ на vstup.info НЕ ВНОСЯТСЯ ДАННЫЕ ТЕХ, КТО ПОДАВАЛ ДОКУМЕНТЫ ЛИЧНО???? ПОДАЛА ДОКУМЕНТЫ БОЛЬШЕ НЕДЕЛИ НАЗАД, на vstup.info ДО СИХ ПОР НЕТ! ПОДАВАЛА В НЕСКОЛЬКО ВУЗОВ! Только в одном из них на собственном сайте есть списки. Там зарегистрировано уже 500 человек! А на vstup.info на эту специальность в списке только 23 человека! Пожалуйста, напишите какие-то контакты, куда звонить, писать, чтобы донести информацию до мінистерства освіти!?
Igнатьев
через Ев можно подать документы на заочку?
ипи
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА чи обов язково треба мати WINDIWS 7 для того аби надіслати документи електронним варіантом?
Юрааа
Ні, я мучився довго, сьогодні ось подав тільки і то незнаю чи все нормально буде, в мене ХР звичайна)
Хто???
НІ
Коментувати
serafima
Мне уже даже интересно, сколько будет продолжаться это безобразие? Сижу у компа как на работе с 9 до 01.30 БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО! В кабинет войти невозможно....
Юрааа
в меня теж проблема, захожу на свою сторінку і профайла немає .. допоможіть. буду вдячний!!!
Юлія
люди допоможіть!!! я зареєструвалась, однак ніяк не можу потрапити на особистий кабінет вступника.. що робити?? і у кого таке було??
катерина
Для Юлія: якщо в тебе відкриється посилання на "профайл" спробуй його відкрити дуже багато разів у новому вікні, в мене з десятого разу виходить. Просто треба одне і те ж повторювати багато разів поки не пощастить відкрити
Юлія
що ти маєш на увазі? як саме це потрібно зробити?
Коментувати
абитур2011
Вы заметили, что списки на "вступ 2012" составлены не в порядке снижения общего балла!!! Это ошибка системы или попытка подтасовки? Хорошо видно на любом факультете КНУ Шевченко!
Миша
Для абитур2011: Наверное, это проблемы Конкурса. На сайте КНУ все нормально.
Коментувати
Алекс
БЛ* шо за хрень. Після того, як я вводжу LiveID та пароль, мене знову повертає на головну сторінку. Але замість слова «Реєстрація» стоїть мій LiveID, а посилання на профайл немає і переходу до нього не відбулося. Я уже 5 акаунтів регнув і ніху*
Ярік
Таж сама чортівня(((
Коментувати
Olenka
Захожу на свою сторінку і ніде не висвічується "Подання заяв у електронній формі.. ". У Вас таке було,можете порадити ,що робити? Дякую
Алекс
Для Olenka: у мене таке уже 5 днів
Коментувати
наташа
Уточнення - мова йде про українську філологію!
наташа
Хтось знає, чому рейтингові списки ЛНУ імені Франка, розміщені на сайті, і списки у системі Конкурс абсолютно різні за кількістю і за прізвищами? На сайті вузу 361 абітурієнт, а у Конкурсі - тільки 22 і то прізвища не співпадають?
Аня
блин я что одна не могу списки найти?где там в ЛНУ на Конкурсе списки?у меня вообще ничего не высвечивается там!
наташа
Аню, списки шукай на сайті ЛНУ у розділі "До уваги абітурієнтів", але вони чогось не співпадають зі списками із системи Конкурс
Аня
ну это ладно.но на самом Конкурсе тебе списки видно?мне почему-то нет(
Коментувати
ОЛЬГА
Ну чому я повинна вставати о 3 годині ночі- "години, коли навантаження спадає", цитуючи пана Фоменка, щоб хоча б спробувати увійти до свого кабінету, у країні, де "все робиться для людей"? За що я податки в казну плачу? Живемо, як раби, так ще і ставляться до нас, як до третього сорту. Розумію, що безглуздо тут виступати, але хоч хтось почує мої "возмущанія")
Юра
Напишіть будь ласка де і за який відрізок часу можна отримати мед.довідку 086-о!!!
яяяya
Для Юра: в поликлинике подростковой за пару дней
Ярік
"За пару дней" легко сказать ніж зробити я 3 тижні мучивсь
Sheldon
Для Ярік: ну не знаю, я за кілька годин оформив
Коментувати