Сервіс підтримки електронного вступу отримав вже 3700 звернень

Щодня на телефон сервісної підтримки системи електронної подачі заяв про вступ до вищих навчальних закладів надходить близько тисячі дзвінків

Сервіс підтримки електронного вступу отримав вже 3700 звернень

У Міністерстві освіти повідомили, що за даними сервісу підтримки системи «Електронна подача заяв на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України», за 4 липня користувачам системи надано 980 відповідей. Загалом за три дні вступної кампанії службою підтримки надано відповідь 3700 громадянам.

Причиною такої популярності є нестабільна робота сайту електронної подачі документів до ВНЗ (ez.osvitavsim.org.ua), що має стати альтернативним шляхом традиційній формі подання заяви про вступ.

За словами абітурієнтів, труднощі виникають ще на етапі реєстрації на сайті, а також при введенні особистих даних до анкети. Система електронного вступу періодично "зависає" та видає помилки.

У свою чергу в Міністерстві освіти заспокоюють абітурієнтів, повідомляючи про те, що on-line вступом вже скористалися 21 259 абітурієнтів, які подали 25 394 заяви.

Необхідно зазначити, що минулого року, коли система електронного подання документів працювала в експериментальному режимі, початок її роботи також супроводжувався багаточисельними технічними проблемами, які вдалося вирішити у другій половині вступної кампанії.

Телефон служби підтримки системи електронної подачі заяв – (044) 486-78-48.

Консультаційний телефон оперативного штабу Міністерства освіти – (044) 481-32-15.

Вам вдалося скористатись системою електронного вступу?
Освіта.ua
05.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад Щербатюк
Не можу закінчитии реєстрвцію заяви активне лише моле виберіть місцевість, решта не заповнюються. ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!
Виктор
мені на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/profile.php написали: допущено до конкурсу, що це означае?
Владислав
Привіт всім)) Підкажіть будь ласка чому при електронній подачі документів не має всіх напрямів???
Дмитро
Хтось знає, як анулюється вже зареєстрована заява до ВУЗу?
майже студентка
Для Дмитро: у мене така ж сама проблема, я подала у 4 вузи у паперовій формі, а у 5 через електронку. Коли подавала через електронку мого вузу не висвічувало, тому я подала у інший, і коли заява отримала статус "допущено до конкурсу", то з'явився той вуз, який був потрібен( А відмінити тепер не можу) Проте коли обераю вуз і подаю заяву, то викидая, що реєстрація успішна, але це вже виходить 6 вуз!!! На жаль шосту заяву прийшлось скасувати)
Коментувати
Андрей Васильченко
как так жму кнопку подать заявление ничего не происходит
яяя
почему уже 5 дней у меня статус "електронна заява", из вуза ни привета, ни ответа.
Назар
2 липня я здав особисто копії документів у ВНЗ на 3 факультети. На моїй сторінці osvitavsim написано що «допущено до конкурсу». Неодноразово пробую подати електронну заяву у інші ВНЗ і неможу цього зробити, Графа «подати заяву -» не реагує, дивився у інструкцію нище повинна бути глава "подати ще одну заяву"-такого взагалі немає нище в графі «Подати заяву до ВНЗ України» де має бути форма пошуку ВНЗ пробую шукати а там нічого немає. Як мені можна провести реєстрацію????
наташа
Уточнення - мова йде про українську філологію ЛНУ
наташа
Хтось знає, чому рейтингові списки ЛНУ імені Франка, розміщені на сайті, і списки у системі Конкурс абсолютно різні за кількістю і за прізвищами? На сайті вузу 361 абітурієнт, а у Конкурсі - тільки 22 і то прізвища не співпадають?
Александра Афонова
як можна так ставитись до абітурієнтів. це виглядає типу "ми хотіли як краще, а вийшло як завжди". і проблема в тому, що ніхто не хоче вирішувати цю проблему. це взагалі жахливо, що держава байдужа до майбутніх студентів. це з її сторони нахабно. я розчарована...
AnnSmile
Для Александра Афонова: Вони кажуть, що їм потрібна робоча сила.....
Паша Тодорицэ
после такого отношения со стороны государства, просто напросто пропадает желание здесь оставаться после обучения!
Коментувати
Anna
5 дней назад сумела подать электронную заявку на участие в конкурсе в один вуз.Через два дня у меня появился статус как "допущена к конкурсу".Сегодня захожу в свой личный кабинет и мне пишут,что мою заявку отменено( "скасовано").Комментарий вуза якобы:Не електронна заява. И как мне реагировать на всё это?? И как это называется??? Завтра буду целый день набирать телефон приемной комиссии (((((((( я в шоке..
Міла
Для наташа: я також там подавала і ніякої відповіді нема,чому всі інші вузи відповіли,а ЛНУ ні?
Єлизавета
Твои слова-та к Богу!
Бабанин Виталий
Какая страна, такая и система "вступу",жаль что дети читают,так бы нагнул Табачнику ласковых..................
Максим Остапенко
После регестрации заходит на сайт,но нет личного кабинета,что делать,из-за их ошибок мне теперь тратить деньги и ехать за 100-200 км ,чтобы подать документы.
serafima
Для Максим Остапенко: f 800 км. слабо?
AnnSmile
Попробуй заново зарегиться, у меня получилось ;)
Иван Загородний
Для AnnSmile: це не допоможе(
Коментувати
Rasta
Почему в нельзя подать заявку на лечебное дело в медицинских университетах?в прошлом году можно было
Lelouch
Ну в общем, как всегда. В личный кабинет не зайдешь. А когда звонишь им: "Пишите в сапорт, всё работает. Это проблемы у вас. и тд и тп" О, ЛММ, дай мне терпения. Кстати, ссылка на личный кабинет http://ez.osvitavsim.org.ua/profile эта? 404 ошибка, лол
наташа
Підкажіть, чому не працює система Конкурс у Львівському національному університеті імені Франка, а саме: станом на 6 липня прийняті заяви на українську філологію у 259 абітурієнтів, а внесені у систему Конкурс лише 8 (і так уже п'ятий день)?
Владимир
Не подскажете что в адрессной строке надо вбить, чтобы зайти в свой кабинет? После процедуры входа выбрасывает на главную страницу, и ничего сделать не удается больше.
AnnSmile
Для Владимир: адрес, который ты зарегистрировал
Коментувати
Олег
Друзья по несчастью, кто уже подал все заявки, какой смысл ломиться в кабинет для проверки их статуса. Лучше мониторить уже систему Конкурс. Там и работает все нормально и можно видеть кто еще подает и с какими баллами на выбранные вами направления. Во всяком случае у меня в тех ВУЗах, в которых меня допустили к конкурсу, данные на Конкурсе есть. База то у двух систем одна и та же. Так хотя бы уменьшится нагрузка на говносервис и остальные смогут подать свои заявки.