У разі невдалої електронної реєстрації абітурієнтам треба їхати до вузу, - Міносвіти

У Міністерстві освіти заявили, що якщо абітурієнт не отримав підтвердження про реєстрацію від системи електронного вступу йому необхідно звертатися до приймальної комісії особисто

У разі невдалої електронної реєстрації абітурієнтам треба їхати до вузу, - Міносвіти

Про це йдеться у повідомленні поширеному прес-службою Міністерства освіти. У повідомлені відомства зокрема зазначається, що відповідно до Умов прийому до ВНЗ у 2012 році абітурієнт, який зареєструвався у системі подання заяви в електронній формі і не отримав підтвердження про успішну реєстрацію, має звернутися до приймальної комісії обраного навчального закладу.

У міністерстві підкреслюють, що невдала спроба реєстрації можлива у випадках неправильного вводу даних при роботі з системою. "Невдала спроба реєстрації можлива у випадку, якщо вступник змінив прізвище до початку вступної кампанії та не встиг змінити сертифікат ЗНО, або якщо неправильно вказав дані у сертифікаті ЗНО, або атестаті", - підкреслюють у профільному відомстві.

У Міносвіти також нагадують абітурієнтам, що для електронної реєстрації заяви про вступ вступникам необхідно мати документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та сертифікати ЗНО з оцінками з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів для вступу за обраним напрямом (спеціальністю).

Варто зазначити, що напередодні вступної кампанії міністр освіти Дмитро Табачник радив абітурієнтам користуватися електронною системою вступу до вищих навчальних закладів, зазначаючи, що міністерством враховані неточності минулого року.

"Ми розуміємо, що в провідних вищих навчальних закладах можуть виникнути черги. Тому, хочу за допомогою засобів масової інформації порадити вступникам обрати альтернативний варіант для вступу – електронну систему", - зазначав міністр.

Він також висловлював впевненість у надійній роботі системи у 2012 році, завдяки новому технічному рівню та використанню "хмарних" технологій. "Однозначно, що система електронної подачі заяв вийшла на новий технічний рівень, що дозволить уникнути незручностей. До речі, вперше в Україні саме для електронного вступу буде використано "хмарні" технології Майкрософт. А це, мені здається, є хорошим підтвердженням того, що в електронній формі подачі документі легше працювати, можна довіряти і треба користуватися", - запевняв міністр.

Також, за його словами, враховано неточності, які виникли минулого року.

Нагадаємо, відповідно до нормативних документів, що регулюють механізм проведення вступної кампанії у 2012 році, абітурієнти мають право подати заяву про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі. Скористатися сервісом Електронний вступ можуть ті абітурієнти, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання виданий у 2012 році, або сертифікати чи їх дублікати 2008, 2009, 2010 або 2011 року.

Заяви про вступ від всіх абітурієнтів мають бути внесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Як відомо, користування Єдиною базою з питань освіти для всіх вищих навчальних закладів України є платним, послуги з організації та підтримання доступу до електронної бази цього року надає ДП "Інфоресурс". Міністр освіти заявив, що контроль процесу підключення всіх вищих навчальних закладів до електронної бази здійснюватиме особисто.

Освіта.ua
04.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
User_of_EDEBO
Цитата: Міністр освіти заявив, що контроль процесу підключення всіх вищих навчальних закладів до електронної бази здійснюватиме особисто." А як це?Сам особисто буде налаштовувати ком"пютери дл работи з ЄЕБО?То нехай вже одразу надає готові налаштовані пк кожному внз України.
DanyaJkee
Ребят, мне повезло зайти со 2го раза в личный кабинет, пытался отправить заявление, но в графе "Спрямування" не могу нечего выбрать, она пустая... Что делать? То-ли сайт глючит то-ли я неправильно что то делаю, может у кого-то была подобная проблема?
Єлизавета
Если я подала заявление лично, то мои данные вводятся в единственную базу? Могут ли другие ВУЗы просмотреть эти данные?
Вікторія
Я хочу вступити до медичного університету але у системі не має ні одного. Вони що взагалі забули про медицину????? Чи можливо ще щось зміниться?????
utek
Сегодня, 7-го июля попробовал заново зарегистрироваться на сайте под другим логином и вот оно чудо - попал в личный кабинет, где смог отправить заявку. Под старым логином безуспешно пытался заходить начиная со 2-го июля.
Анюта
повезло тебе, а я за это время уже 4 раза регистрировалась и ничего(
Коментувати
Вадім
цей вася табачник вже всіх дістав і мене особисто він не хоче визнавати прорахунків короче він олень та ше й не бритий
Зеник
Для Вадім: Так точно!
Коментувати
Семен
Проблеми. Але ж можна зробити заяву, мов потерпіть день-два, іде переналадна. А то тільки звітують, що вже стільки то зареєструвалося і подали заявки
Невідомий
У мене не відкривається особістий кабінет, як його можна відкрити?
Ольга
Открыть можно кувалдой(шутка). А вообще этой кувалдой хочется дать по башке Табачнику, чтобы спустился на землю. За 5 дней не разу не смогла попасть в кабинет, написала кучу писем на контактный адрес, не единого ответа.И при этом рапортуют, как все прекрасно.
Коментувати
Невідомий
Ось цікаво скільки в міносвіті витратили на співпрацю з microsoft-ом... те що вони витратили себе як бачими не випрадало... так всёго за 200$ (ну як мінімум але на мою думку набагато менше ніж витратили насправді) можливо на місяць запустити сервер а Україні або навіть дешевше закордоном( а потім перевестися на нижчий тарифний план до наступного року) який витримав би наплив користувачів. А от роботу "спеціалістів" майкрософт міг виконати майже будь-який школяр --- базу даних створити "як пальцем в небо" ............також використання нових технологій тут не на висоті- рекомендують internet expoler який не підтримує як належить технологію ajax
Илона
Для Невідомий:Скільки витратили? А скільки вони стягнули з ВУЗів за підключення до свого клятущуго ЄДЕБО!!!!(від 9 тисяч грн. деяки по 30 тисяч заплатили) Абітурієнти безкоштовно подають заяву, а усі ВУЗи платили кошти за підключення, щоб ці заяви потім туди заносити і обробляти)))) А ця система вже котрий день не працює, приймальні комісії сидять сутками на роботі а ця ЄДЕБО тільки вісне і помилки видає незкінченно! Сил вже не має, а в Міністерстві нагло брешуть і кажуть що все гарно працює!!! ЗаЄДЕБАло вже все це!
Коментувати
Вадим
Причем тут ввод неправильных данных, когда сервис тупо не работает?? Уже третий я не могу войти в кабинет -просто закрывается страница и перекидывает на главную с физиономией табачника. А если и удается - то в кабине не активны никакие ссылки - невозможно довнести данные.
Дарина
У когось відкривається особистий кабінет???
Владислав
Чому я взагалі не можу зареєструватися в ЄДЕБО?? Пише: "Помилка з'єднання"
Дарина
Що це за бісовий сайт такий?? Було зроблено для зручності, а воно все навпаки!!! Усіх адміністраторів сайту треба на кол посадить, чи заставити самим подавати документи таким шляхом. Своїм дітям мабуть вже за три роки у ВУЗ-ах місця покупляли.
Valent
телефон підтримки сайту електронного вступу 2398620 і 2398618, дзвоніть, жалійтеся, лайте цього дибіла Табачника і криворуких програмістів
Valent
Ось таке написано на тому сайті і це вже три дні поспіль таке діється... бидляки - просто нема слів, всюди брехня
Valent
Сервіс не буде доступний з 10:30 до 12:00. Вибачте за незручності.
абитур2011
Я уже ничего не понимаю.... Почему в прошлом году этот "електронний вступ" работал(я именно так подавала документы в три вуза!!!, а в два в бумажном варианте)? Зачем всё переделали ( и как всегда у нас всё испортили!!!)? Зачем надо было делать новый сайт? Зачем мне снова регистрироваться (я думала, что данные должны храниться….)? Я хотела поступить на другой факультет, но опрометчиво уехала до конца месяца из страны, в полной уверенности, что если в прошлом году всё было нормально, то проблем не будет и сейчас. Как всегда - УкраИна…. Ребята, уезжайте учиться в Европу: тут дешевле и честнее!!!
Макар (универ. Шевченка)
Для абитур2011: В прошлом году было ж...
Mara Slovenia
А прошлом году было очень мало абитуриентов, в этом - 2 годки + те, кто поступает повторно. Поэтому система лежит.
Коментувати
Alex Nikishin
В обязанности МОНМСУ не входит обеспечение проезда абитуриента к ВУЗу. Высшее образование иметь никто не заставляет. И тут каждый сам выбирает, хочет ли иметь ВО или нет. Если хочет, то это уже его заботы, как и чем он будет добираться.
тина
Для Alex Nikishin :главное что в этом году отвечающие за организацию нормального проведения вступительной компании ничем не озабочены.
Абитур2012
Во пид.р що каже...езжайте сами. Опять будут богатенькие впереди всех, безобразие. С удовольствием бы поблагодарил табачника между глаз
Коментувати
Роман
Підскажіть, будь-ласка, при введенні даних видає що сертифікат чи атестат не знайдено. У когось таке є?
Анна
Для Роман: Скоріше за все ви вводите не правильні дані. Якщо все вірно - то помилка програми
Наталія
Для Роман: в мене так..пише,що дані сертифікату не знайдені
Олег
В мене писало і про атестат невірний і про сертифікат. Особливості цієї гівняної системи в тому, що потрібно тупо вводити по 100 раз одну й ту ж інформацію поки щось не вийде. Вчора сидів до 4-ї години ночі поки зареєструвався та всі заяви подав - постійні зависання, помилки, викидання з системи, то пропадають виконані заявки до вступу, потім після чергового входу знов з'являються, то ВУЗ не можна вибрати, то напрям вступу. Ще такої відстойної програми не бачив. Але, яка влада, така й система. Все як завжди: гроші порозкрадали, а народу - гівно підсунули.
Коментувати
Оксана
У заявы, оказывается, может быть статус, не описанный в инструкции - зареестровано у ВНЗ. Что это значит?