Системою електронного вступу скористалися 22 тисячі абітурієнтів, - Міносвіти

Протягом першого дня вступної кампанії вищими навчальними закладами зареєстровано більше 30 тисяч абітурієнтів, більшість з них скористалася системою електронного вступу

Системою електронного вступу скористалися 22 тисячі абітурієнтів, - Міносвіти

За інформацією департаменту вищої освіти профільного міністерства 2 липня приймальними комісіями зареєстровано 31384 абітурієнта, з них за допомогою електронного вступу зареєструвалося 22516 абітурієнтів.

У Міносвіти повідомляють, що всього за перший день вступної кампанії 2012 року вузами України прийнято майже 5% від загальної кількості минулорічних заяв. У 2011 році протягом вступної кампанії було подано близько 400 тис. електронних заяв.

Найбільшу кількість електронних заяв подано до НТУУ "КПІ", Національного авіаційного університету, КНУ ім. Шевченка, ХНУ ім. Каразіна та Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

Також 2 липня зареєстровано 59 телефонних звернень, більшість з яких стосувалася питань електронного вступу та отримання консультацій щодо вступної кампанії. Для вирішення проблемних питань щодо вступної кампанії до вищих навчальних закладів в міністерстві працює консультаційний телефон оперативного штабу – (044) 481-32-15.

У Міністерстві освіти нагадують, що бажаючі взяти участь у конкурсному відборі для вступу до вищого навчального закладу можуть скористатися системою електронної подачі документів.

Необхідно зазначити, що за повідомленням представників громадянської мережі ОПОРА, протягом першого дня вступної кампанії, працівники приймальних комісій скаржилися на незадовільну роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти та помилки у функціонуванні системи.

Адміністратори приймальних комісій зауважують, що сервер, на якому розміщується Єдина державна електронна база з питань освіти, не відповідає на надіслані запити, а також на невідповідність балів у сертифікатах ЗНО, що подають абітурієнти, та тих, які ідентифікує електронна база.

Чи вдалося вам скористатися системою електронного вступу?

Освіта.ua
03.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
люди допоможіть!!! я зареєструвалась, однак ніяк не можу потрапити на особистий кабінет вступника.. що робити?? і у кого таке було??
bert
Для Юлія: зареестрйся ще раз. А бо спробуй виходити і заходити доки не потрапиш. У мене було таке
Коментувати
Алексей Вронских
Телефон: (044) 481-32-15 - сюда вообще реально дозвониться ?)
Алексей Вронских
osvitavsim :D
Гена
как попасть в свой профайл?
Іра
Скажіть,будь ласка, чому я не можу змінити свої дані? Я випадково неправильно ввела дату видачі медичної довідки,намагаюсь змінити,а мені вибиває "Заборонено доступ до дії для програмного продукуту".
Віка
А тут є такі хто успішно зареєструвався,заповнив все і подав заявку????чи це казкові герої????
абитуриент
Табачник му...!!! Сегодня один раз получилось зайти в профайл, так там помимо моего сертификата был еще какой-то сертификат с ужасными баллами!!! Что за хрень??? Криворукие до...ы!
Алексей
Ппц у меня вчера худо бедно зашло на личную страничку один раз, да и то постоянно какие то ошибки были...Какой ризон делать этот сервис, если он нихрена не работает????Наше минестерство образования ни с чем не может справиться!Интересно чего от них можно ожидать, если они с несчастным сайтом не могут справиться???=((
anonim
Мені повезло ще більше, 2 дні тому зміг подати 3 заяви в КНУ Шевченка, вчора побачив, що цих заяв немає, і тепер я не можу зайти на провайл. Потрібно було не пожаліти грошей на потужні сервери, а тепер ми повинні користуватися цим(((
yana
Зареєструватись повна проблема!! Завжди видає "Помилка зєднання"! Набридло вже!
наташа
Я 2 числа убила целый день на то,чтобы просто зарегистрирываться,как я уже понимаю мне чудом удалось подать заявления,но половина так и находяться в статесе''електронна заява''. Надеялась,что система в дальнейшем будет нормально работать.НО уже 5 число,а так ничего и не изменилось.НЕ понимаю куда смотрит наше правительство.Если единицы дитей,которые смогли подать заявления в электроном виде.Жаль убитого времени и нервов...(ЖЕЛАЮ ВСЕМ УДАЧИ)!!!
Сергій
Я не можу отримати доступ до особистого кабінету, нажимаю вхід, з'являється нове вікно, вводжу свої дані, беру увійти, чекаю, вікно закривається, а на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua в лівому верхньому углі пише мій логін і кнопка вихід. Що робити, в вже другий день, в когось було таке?
Діма
Для Сергій: В мене теж таке саме вже третій день:(
наташа
У меня тоже самое:((((
Саня Раевский
так само :(
Коментувати
разница
як я зрозумів , що в медичний електронну заяву не подасиш , тому що медичні університетеи простов відсутні в списку.!?
ваня
Для разница: я також неможу цього зрозуміти ,( в мому місті немає медичного ) думав спокійно подам документи через інтернет , а тепер бачу прийдеться їздити по містам(
Коментувати
Анастасія
Я не можу змінити стать з чоловічої на жіночу. Що мені робити?
Alex Nikishin
Для Анастасія: Змінити стать на чоловічу.
Дарина
такий розумний ти, видно!? Анастасыя у мене така ж проблема, стать сама змынилася на чоловічу, бо я все зробила правильно і відмічала жіночу, помилки бути не могло поруч зі мною сиділо ще двоє друзів слідкували щоб все було правильно. на настуний день я не звернула уваги на мой данні бо була впевненна у їх правильності. подала дві заяви, а потім побачила що стоіть чоловічий рід, перелякавшись що мої данні не правильні, я скасувала заяви, але тепер змінити рід не можу! щу одна проблема що телефон підтримки не працює, а на іншому другий день не беруть слухавку! я у розпачі!
Борис Кондратенко
У мена тажа фигня неможу поміняти дату народження та стать.
Коментувати
I am
Дааааа... ,,Пимилка з'єднання" і ,,Система не працю, Спробуйте пізніше"- ці слова мене більше чіпляють ніж відбірний мат. Зате під час реєстрації в мене з'явився час подумати: А чи потрібно мені йти на програміста? може краще сантехнікам. Хоч платити за навчання менше.
I am
,,Та Бл... Що за Ху... Та бл... що за Ху... "и так вже другий день я з комп'ютером розмовляю, а він мені ,,Помилка з'єднання" і цими словами він мене, здається, попустив. Короче в кого іще реєстрація закінчується на LiveID і атестату? А конкретніше на тій чортовій стрілочці?
Lukashchuk
У мене бляха те саме
Ната
В мене теж ! Вже сил немає !!! Бісить .
наташа
Как я вас понимаю меня переполняют те самые чувства!!!!!!!!!
Коментувати
Олька
другий день неможу подати електронну заяву!!!!!!!!!! навіть незнаю що робити ...
Xurick
Для Олька: пробуй, пробуй і ще раз пробуй!!! рано чи пізно вдастся подати.
Xerko
Можеш попробувати: "...попробуй вийти і зайти з сайту, удалити кеш браузера, знову зайти (якшо не відкриє профайл, то вийти і зайти, вийти і зайти, удалити кеш.... ДОКИ НЕ ЗАЙДЕ В ПРОФАЙЛ). Після того, як зайдеш в профайл зможеш подавати заяви, але і тут буде непросто - підчас пошуку ВНЗ бувають зависання, тому потрібно по декілька pазів перезагружати пошук (ну наприклад у вас при пошуці в Київській області НЕ знайшло ні одного ВНЗ, тоді вибираєте якусь іншу область, а потім знову Київську... і так поки не буде ПРАЦЮВАТИ). В кінці знаходження свого ВНЗ і напрямку відсилаєш заяву, але і тут біда - НЕ ЗАВЖДИ ВІДСИЛАЄ, тому пробуєш поки не викине із кабінету, або напише знизу червоними буквами, що заява надіслана. І повторюєш усю цю процедуру при подачі 2, 3... наступних заяв... P.S.:Ну принаймні я так вчора робив)"
Коментувати
Олька
в списку вузів немає мого университете я неможу зайти на портал!!!!
Влад
Сплошной обман. Какие нафиг 22 тысячи если ни у кого личный кабинет на сайте не открывается ?
Xurick
Для Влад: деколи відкривається, просто треба правильно час оприділити. От так і декілька тисяч заяв було подано, якби сай працював на НОРМАЛЬНОМУ сервері, то заяв було б НАБАГАТО більше!!!
Виталина Максимченко
Xurick, не подскажешь, какое именно время.. а то я никак не определю(((умоталась уже
Коментувати
віталік
Це жест.... одні глюки в тій програмі