Топ-10 вузів України за обсягом державного замовлення

Найбільшу кількість бюджетних місць у цьому році отримав НТУУ "Київський політехнічний інститут". Далі йдуть КНУ ім. Шевченка та "Львівська політехніка"

Топ-10 вузів України за обсягом державного замовлення

Вступна кампанія 2012 року стартує в Україні на початку липня. За даними Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, найбільше державне замовлення, як і в минулому році, отримав Національний технічний університет "КПІ" - 4255 місць. На другому місці - Київський національний університет ім. Т.Шевченка, який в 2012 році прийме на бюджет 2533 абітурієнта.

Замикає трійку лідерів Національний університет "Львівська політехніка". У цьому році на перший курс цього вузу вступить 2384 абітурієнта, які навчатимуться за рахунок держбюджету.

У порівнянні з минулим роком десятка вузів з найбільшим держзамовленням дещо змінилася. Зокрема, на один щабель піднявся Київський національний університет ім. Т.Шевченка (у минулому році цей вуз був на третьому місці, в цьому році - на другому).

Істотно збільшено держзамовлення в цьому році в Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара. У минулому році він був на десятому місці, в цьому році - на шостому.

Ще одна особливість цього року - в топ-10 не увійшла Одеська юридична академія. Її місце зайняв Донецький національний технічний університет, що буде навчати в 2012/2013 навчальному році 1834 бюджетника.

Зміни в топ-10 вузів можна пов'язати із політикою Міносвіти щодо збільшення обсягів підготовки технічних фахівців. За даними відомства, кількість бюджетних місць на бакалавраті для IT-спеціалістів збільшено на 23,4%.

Істотно збільшується обсяг замовлення за такими напрямами, як електроніка, енергетика та енергетичне машинобудування, радіотехніка, металургія та матеріалознавство, машинобудування і металообробка матеріалів, хімічні технології та інженерія, авіаційна техніка, інформатика та кібернетика, транспорт і транспортна інфраструктура.

Згідно з рішенням Кабміну, на бюджетну форму навчання у 2012 році вступатимуть 79 тис. молодших спеціалістів, 127,2 тис. бакалаврів і 74 тис. спеціалістів. За даними профільного міністерства, в 2012 році держзамовлення на бакалаврів збільшено на 21,5%. Це пов'язано в першу чергу зі збільшенням кількості абітурієнтів у цьому році у порівнянні з минулим.

Топ-10 вузів України за обсягом державного замовлення

Навчальний заклад

Держзамовлення-2012

Держзамовлення-2011

Національний технічний університет "КПІ"

4255

3471

Київський національний університет ім. Т.Шевченка

2533

2280

Національний університет "Львівська політехніка"

2384

2295

Львівський національний університет ім. І.Франка

2157

1856

Національний авіаційний університет

2089

1900

Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара

1987

1460

Національний технічний університет "ХПІ"

1913

1776

Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова

1842

1689

Юридична академія ім. Ярослава Мудрого

1840

1610

Донецький національний технічний університет

1834

н/д

 

Дело
27.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Динис Качеровський
Этот рейтинг вузов показывает кто является лучшим и самый нужный в Украине по пристижности качества предоставления знаний для студентов ))
Олег
Каким образом формируется концепция госзаказа? Это личные предпочтения господ из министерства или есть общегосударственная стратегия подготовки специалистов?
Женя
Для Олег: Госзаказ формируется исходя из потребности в работниках той или иной структуры определённой области. Например, нужно МВД Житомирской области в перспективе 30 работников, столько (с запасом) направлений и выдаётся.
Коментувати
Ірина
Дуже сумно, що держзамовлення " не хватило" одному із знаменитійших ВУЗів Одеси - університету ім. Мечнікова. Кому казати спасибі????????????? СЛАВА ЮРАКАДЕМІЇ
Дарина
Для Ірина: +1000000000000
Коментувати
Катерина
Мені потрібно завіряти всі мої копії документів, тому що я не хочу подавати оригінали?
Кристина
=)
вася)))))
or
Абітурієнка
Підскажіть,будь ласка,якщо я подаю документи до 5 вуз,і в один з яких я подаю оригінали документів,,,якщо я поступаю туди лише на контракт,а там де подавала копію на бюджет.я зможу забрати оригінали документів?????
Лариса
Для Абітурієнка: Рекомендую оригінали нікуди не здавати , куди будете проходити-туди оригінали і здасте , а на контракт занести завжди встигнете .
Коментувати
Y
Народ, скажiть, - потрiбен оригiнал iдент.коду чи тiльки копiя?
А
Для Y: копія
Коментувати
Александр
Скажите, с 707 баллами можно хоть куда-то на бюджет поступить? Например во Львов Франка на иняз? Или Драгоманова на иняз? Спасибо
VA
Для Александр: подивись приблизно КОНКУРС 2011
Коментувати
Анна
У мене 756 б. Як думаєте, є шанси вступити до ун. ім. Франка у Львові на ін. мов.?
Михайло
Для Анна: Так, звісно
Анна
Дякую;)
Коментувати
Type Moon
Як думаєте, на японську в КНЛУ з 759.8 поступлю?
Koi
Для Type Moon: я теж на японську хочу))) у мене 738.5
Type Moon
がむばって!Надіюсь, поступимо :)
Type Moon
Точніше, がんばって!
Коментувати
макс
цікаво.цього року буде така сама х...я як і в 2010, коли на державне брали тих хто дав хабара(шева.драгоманова.кнеу) чи чесний вступ?я вже студент але всеодно цікаво....я це не забуду цим тварюкам...
абитур2011
Для макс: Бред пишешь!!! КНУ Шевченко - всё шло только по спискам. Всё было абсолютно прозрачно и чётко. Какой "хабар", если чётко видно твоё место в общем рейтенге??? За что его можно дать?
Андрей
В этом году в Шевченко на некоторые специальности есть экзамен прямо в ВУЗе. То есть ты приходишь и сдаешь его непосредственно приемной комиссии университета. Он оцениваеться тоже по 200 бальной шкале и плюсуеться к общей суме баллов ЗНО и атестата. Так что я думаю хабар, как раз и имеет решающее значение при поступлении на эти факультеты в КНУ Шевченка.
Андрей
АХАХ, список угу найти можно способ 1й- накрутить балы
Коментувати
Artem
Народ смогу ли я поступить с 720 балами на бюджет в КНЛУили в Франка в Житомире??? подскажите пожалуйста!!!!
Анна
Для Artem: У Житомирський точно зможеш. Успіху!=)
Ася
я хочу у Львівській аграрний на геодезиста 670,зможу на бюджет?
Ігор
Справжніх геодезистів готують у Львові тільки в Політехніці.
Коментувати
абитуриент
Уже год как действует закон "о доступе к публичной информации", а её по прежнему дозируют чайными ложечками. Когда же наконец можно будет увидеть сведения о количестве бюджетных мест по каждому ВУЗу в разрезе факультетов и специальностей? Через четыре дня начинается прием документов, а на сайтах университетов только правила приема и данные о стоимости контракта в 2011 году. Интересно кто-то в министерстве отвечает за это направление, или всё отдано на откуп местным руководителям?
Абітурієнт_2012
Почему количество бюджетных мест - военная тайна, которую большинство вузов очень тщательно скрывает от абитуриентов?
студентка
Для Абітурієнт_2012: элементарно. Потому что некоторые места уже отвели для богатеньких деток и чтобы не было ни у кого лишних вопросов, количество бюджетных мест держат в секрете.
Коментувати
Никита
Интересно, какое количество бюджетных мест в КНЭУ!
irra
Для Никита: НА САЙТЕ ВУЗА УЖЕ ЕСТЬ
Коментувати