Університет "КРОК" пропонує попередню електронну реєстрацію заяв на вступ

Один з кращих приватних навчальних закладів Києва – Університет "КРОК" пропонує скористатися попередньою електронною реєстрацією абітурієнтів та отримати знижки на навчання

Університет "КРОК" пропонує попередню електронну реєстрацію заяв на вступ

Наближається вступна кампанія. Починаючи з 2 липня вступники вирушать до приймальних комісій вузів у супроводі батьків та інших родичів, які вболіватимуть за долю своїх вчорашніх школярів, розділяючи з ними хвилювання та довгі очікування у чергах. Черги – це обов’язковий атрибут вступної кампанії, одна з перешкод для абітурієнтів на шляху до отримання студентського квитка.

Університет "КРОК" вирішив полегшити процедуру подання документів для своїх вступників, увівши попередню електронну реєстрацію заяв на вступ. Пройти цю реєстрацію можна на сайті навчального закладу. Кожен зареєстрований матиме змогу обрати зручні для себе дату та час відвідання університету, а дані, отримані в результаті реєстрації, дозволять представникам приймальної комісії прискорити сам процес подання документів.

Усі учасники попередньої електронної реєстрації отримають право на знижку у розмірі 5% на перший рік навчання. Це є своєрідною підтримкою для тих, хто прагне стати студентом "КРОКу", і мотивацією для них наполегливо працювати у майбутньому, здобувши студентський квиток. Адже студенти денного відділення університету зможуть й надалі сплачувати менше, сумлінно навчаючись і отримуючи знижки у розмірі 10 або 20%.

Загалом цього року з нагоди свого двадцятиріччя Університет "КРОК" розробив для абітурієнтів та студентів розширену програму академічної та корпоративної лояльності. Так, відповідно до положень цієї програми, вступники на денне відділення університету, які подадуть документи з 2 до 12 липня, отримають право на знижку в оплаті навчання у розмірі 10%. Ті ж, хто напишуть заяву на вступ до "КРОКу" з 13 до 19 липня, зможуть отримати знижку у розмірі 5%.

Не обділені увагою і бажаючі здобувати вищу освіту за заочною формою. Так, вступники, які подадуть документи на вступ з 9 до 19 липня, зможуть розраховувати на знижку у розмірі 10 відсотків. А для вступників на заочне відділення "КРОКу", які завітають до приймальної комісії з 20 до 26 липня, передбачено знижку в оплаті навчання у розмірі 5%.

З усіма запитаннями щодо попередньої електронної реєстрації, програми лояльності, особливостей прийому документів та навчання в Університеті "КРОК" абітурієнти можуть звертатися за телефонами (044) 455-57-07, 455-57-57 або за електронною адресою krok@krok.edu.ua. Більш детальну інформацію про навчання в Університеті "КРОК" ви також можете отримати на сайті навчального закладу: http://www.krok.edu.ua/

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
26.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів