Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Університет "Україна" запрошує на навчання
Університет "Україна" запрошує на навчання

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" пропонує підготовку за 45 напрямами та спеціальностями, а також отримання другої вищої освіти та навчання в аспірантурі

Університет "Україна" запрошує на навчання

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" - неприбутковий вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації.

Унікальність вузу полягає у відкритості для молоді будь-якого рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я.

У структурі Університету "Україна" – шість інститутів та один факультет: Інститут права і суспільних відносин, Інженерно-технологічний інститут, Інститут економіки та менеджменту, Інститут комп’ютерних технологій, Інститут соціальних технологій, Інститут філології та масових комунікацій та факультет біомедичних технологій.

До структури вузу також входить 21 регіональний територіально відокремлений структурний підрозділ (у Полтаві, Миколаєві, Луцьку, Вінниці, Кіровограді, Житомирі та інших містах) і Коледж "Освіта", що знаходиться в Києві.

Підготовка в вузі здійснюється за 45 напрямами та спеціальностями, є можливість отримати другу вищу освіту та навчатися в аспірантурі. При університеті також створені спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Окрім цього, у Коледжі "Освіта" здійснюється підготовка випускників 9–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" на дванадцяти спеціальностях.

Під керівництвом викладачів студенти вузу можуть практикувати теоретичні знання, отримані за спеціальностями, у навчально-виробничих підрозділах Університету "Україна": в юридичній клініці, Центрі практичної психології, підрозділі "Психологічна студія "Інсайт", освітньому проекті "Школа кар’єрного зростання", підрозділі "Бліц-друк", театральній студії "Сварга", студії звуко- і відеозапису "Талан-студіо", лінгвістичному центрі, на курсах водіїв, у видавничо-друкарському комплексі та медико-реабілітаційному центрі.

Університетом "Україна" здійснюється активна робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази. Студенти мають змогу користуватися класичною та електронною бібліотеками, навчальними аудиторіями з технічними засобами, комп’ютерними та лінгафонними кабінетами, затишною кав’ярнею.

Згідно з міжнародним рейтингом університетів Webometrics станом на cічень 2012 року, Університет "Україна" посідає 38 позицію серед 325 українських ВНЗ, 8 – серед 72 ВНЗ Києва, 1 – серед 32 ВНЗ Києва недержавної форми власності.

Більш детально про вступ та навчання у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" можна дізнатися за телефоном (044) 409-27-49, або на сайті університету vmurol.com.ua.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
22.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
leox
Люди...ніколи не йдіть в приватні вузи...це халтура і показуха для лохів
Косятн
Для leox: Скажи это парням из Гарварда
Olga
Мы тоже не в США живем... Нечего сранивать У. "Украина" и Гарвард, Йель, Беркли и т.д.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!