Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним

У Міністерстві освіти визначили вартість, яку сплачуватимуть вищі навчальні заклади за послуги доступу до Єдиної державної бази з питань освіти

Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним

Про це йдеться у листі профільного міністерства, що надісланий на адреси керівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У Міністерстві освіти повідомили, що послуги з організації та підтримання доступу до електронної бази надає ДП "Інфоресурс".

У 2012 році вартість разової послуги з підключення вищого навчального закладу до Єдиної бази, під час якої забезпечується доступ одного робочого місця до Єдиної бази, становить 744,00 грн. При потребі навчального закладу у додаткових робочих місцях доступу до Єдиної бази, відповідне підключення здійснюється за 477,12 грн за кожне додаткове робоче місце.

У Міносвіти також зазначили, що вищий навчальний заклад має можливість підключити власну систему доступу до Єдиної бази за умови, що використання такої системи погоджено з розпорядником. Вартість зазначеної послуги у 2012 році становитиме 9 297,12 грн.

Відповідно до визначеної вартості послуг, підключені до бази навчальні заклади сплачуватимуть щоквартальну плату за підтримання доступу у розмірі, що встановлюється залежно від фактичної кількості студентів, які навчались у навчальному закладі станом на 1 жовтня 2011 року, з розрахунку 0,36 грн за одного студента.

Кошти за послуги навчальні заклади сплачують на поточний рахунок ДП "Інфоресурс".

Як відомо, Єдина державна електронна база з питань освіти була створена за пропозицією Міністерства освіти у відповідності з постановою Кабінету Міністрів.

Єдина база є автоматизованою системою збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг з метою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб.

Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Освіта.ua
08.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Qaz
Ещё одна форма налога для ВУЗов... Где прокуратура?
Влад
Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту. Про володільців)) недавно писала УП тут http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/8/6964063/
zxc
Ця база-система ще й досі у стані розробки. Виші її ще й в очі не бачили, деякі навчальні заклади допомагають тестову версію тестувати. Та ще й купу грошей за неї вже хотять зідрати з Вишів!!!!!!!!!! Так що довіряйте!!!!!!!!
Инна
насколько можно довярять этой электронной базе при поступлении?можно ли на нее надеятся и не поехать здать документы лично?