Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним
Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним

У Міністерстві освіти визначили вартість, яку сплачуватимуть вищі навчальні заклади за послуги доступу до Єдиної державної бази з питань освіти

Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним

Про це йдеться у листі профільного міністерства, що надісланий на адреси керівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У Міністерстві освіти повідомили, що послуги з організації та підтримання доступу до електронної бази надає ДП "Інфоресурс".

У 2012 році вартість разової послуги з підключення вищого навчального закладу до Єдиної бази, під час якої забезпечується доступ одного робочого місця до Єдиної бази, становить 744,00 грн. При потребі навчального закладу у додаткових робочих місцях доступу до Єдиної бази, відповідне підключення здійснюється за 477,12 грн за кожне додаткове робоче місце.

У Міносвіти також зазначили, що вищий навчальний заклад має можливість підключити власну систему доступу до Єдиної бази за умови, що використання такої системи погоджено з розпорядником. Вартість зазначеної послуги у 2012 році становитиме 9 297,12 грн.

Відповідно до визначеної вартості послуг, підключені до бази навчальні заклади сплачуватимуть щоквартальну плату за підтримання доступу у розмірі, що встановлюється залежно від фактичної кількості студентів, які навчались у навчальному закладі станом на 1 жовтня 2011 року, з розрахунку 0,36 грн за одного студента.

Кошти за послуги навчальні заклади сплачують на поточний рахунок ДП "Інфоресурс".

Як відомо, Єдина державна електронна база з питань освіти була створена за пропозицією Міністерства освіти у відповідності з постановою Кабінету Міністрів.

Єдина база є автоматизованою системою збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг з метою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб.

Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Освіта.ua
08.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Qaz
Ещё одна форма налога для ВУЗов... Где прокуратура?
Влад
Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту. Про володільців)) недавно писала УП тут http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/8/6964063/
zxc
Ця база-система ще й досі у стані розробки. Виші її ще й в очі не бачили, деякі навчальні заклади допомагають тестову версію тестувати. Та ще й купу грошей за неї вже хотять зідрати з Вишів!!!!!!!!!! Так що довіряйте!!!!!!!!
Инна
насколько можно довярять этой электронной базе при поступлении?можно ли на нее надеятся и не поехать здать документы лично?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!