Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти знову звертає увагу вузів на своєчасній виплаті стипендій
Міносвіти знову звертає увагу вузів на своєчасній виплаті стипендій

Міністерство освіти звернулося до керівників вузів, що підпорядковані відомству щодо необхідності своєчасного та в повного стипендіального забезпечення

Міносвіти знову звертає увагу вузів на своєчасній виплаті стипендій

Про це йдеться у листі заступника міністра Петра Кулікова до керівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, що фінансуються з державного бюджету.

У міністерстві звернули увагу керівників на "необхідності забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати стипендій та їх індексації, у тому числі й за рахунок власних надходжень".

Також заступник міністра освіти зазначає, що у разі виявлення фактів невиплат будуть вжиті заходи щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників вищих навчальних закладів та розірвання трудового контракту.

Нагадаємо, що 3 березня наказом міністерства було винесено догану ректорам шести університетів за невчасне нарахування індексацій.

Догани отримали керівники Львівського національного університету ім. Франка, Ужгородського національного університету, Київського національного університету технологій і дизайну, Національного університету водного господарства та природокористування, Чорноморського державного університету ім. Могили та Закарпатського художнього інституту.

Однак вже 5 березня, міністерство дозволило університетам використати для виплати індексацій стипендій кошти спецфонду, а попередній наказ було змінено: замість догани ректори отримали "попередження про дисциплінарну відповідальність, у разі виявлення повторних випадків здійснення несвоєчасних виплат".

До списку університетів-"порушників" в оновленій версії наказу потрапив також НТУУ "Київський політехнічний інститут".

Освіта.ua
11.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
lasha
В Донецком университете управления НИ РАЗУ не выплатили индексацию! Почему Поважному не объявили выговор?
!!!!!!!!
ХАИ-аналогично!!!
Коментувати
Студент Харькова
Нас поставили перед фактом,что "сверху"поступила разнарядка на выплату стипендий 60% группы,и преподавателей обязали отчитываться за каждую положительную(4-5)оценку.Интересно,кто эти "сверху"?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!