Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Держава пропонує вирішувати проблему працевлаштування молоді
Держава пропонує вирішувати проблему працевлаштування молоді

Новий законопроект "Про зайнятість населення", що розроблений Міністерством соціальної політики, на думку Сергія Тігіпко має посилити позиції молоді на ринку праці

Держава пропонує вирішувати проблему працевлаштування молоді

"Сьогодні випускників вищих навчальних закладів та профтехучилищ роботодавці неохоче беруть на роботу. Головні причини - відсутність стажу та досвіду роботи. Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми", - зазначив віце-прем’єр.

Він повідомив, що студенти вузів та учні профтехучилищ зможуть проходити стажування на виробництві строком до 6 місяців. "Стажування може бути за згодою сторін як оплачуваним, так і безоплатним – головне, щоб молода людина набула необхідного досвіду. У разі, якщо стажування оплачується, роботодавець буде звільнятися від сплати єдиного соціального внеску із заробітної плати такої молодої людини".

За словами Тігіпко, законопроектом також передбачена виплата грошової допомоги тим випускникам, які погодяться працювати у сільській місцевості. "Зараз такі компенсації діють для вчителів та лікарів. Завдяки цьому вже працевлаштовано до 4000 випускників педагогічних вишів. Ми пропонуємо виплачувати таку допомогу випускникам з тими спеціальностями, які потрібні державі. Їх перелік Уряд буде затверджувати щороку. Людина одноразово зможе отримати 5 мінімальних заробітних плат. Це понад 5 тисяч гривень", - повідомив він.

Крім того, віце-прем’єр підкреслив, що законопроект про зайнятість передбачає впровадження контрактів на навчання та підвищення кваліфікації між роботодавцем та працівником. "Роботодавець направляє працівника на навчання та оплачує його, а той, у свою чергу, повинен буде відпрацювати на підприємстві обумовлений контрактом строк, але не більше трьох років".

"Одне з головних наших завдань – створити сприятливі умови для залучення молоді на легальний ринок праці", - підкреслив урядовець.

Освіта.ua
05.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
www.aprrill102@mail.ru
Я ,обсалютна согласна с новым законопроектом О занятости населения.Сама работаю на СПД и понимаю свою не защищёность и ребёнок мой поступает в ВУЗ,а что дальше,куда молодым специалистам идти работать?
Директор
Пока не попрут пенсионеров у молодежи работы не будет.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!