Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем вищої освіти
У Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем вищої освіти

20-21 квітня у столиці відбудеться Міжнародна конференція "Вища освіта в Україні: інтернаціоналізація, реформи, нововведення"

У Києві відбудеться міжнародна конференція з проблем вищої освіти

Метою проведення конференції є оцінка минулого, осмислення теперішнього та планування майбутнього вищої освіти України крізь призму тенденцій розвитку освіти європейських і пострадянських країн.

Під час проведення конференції будуть обговорені питання університетського самоврядування та освітньої політики, стандартизованого тестування (для вступу, оцінки результатів навчання тощо), національної рамки кваліфікацій, уведення докторських програм Ph.D в Україні, залучення працедавців до системи вищої освіти, оцінювання та рейтингування університетів.

Крім того, буде приділена увага розвитку дослідницьких функцій українських університетів, ролі фундацій і неурядових громадських організацій у реформуванні освіти, а також внеску міжнародних програм обміну в галузь вищої освіти.

У роботі конференції братимуть участь провідні експерти з України, Польщі, Австрії, Сполучених Штатів Америки, Чехії, Великої Британії, Росії, Грузії, Франції та інших країн. Також, участь у конференції візьмуть посол США в Україні Джон Ф. Теффт і президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Робочі мови конференції: англійська й українська. Синхронний переклад буде забезпечено.

Реєстрація слухачів відбувається до 15 квітня 2012 року на сайті конференції www.EducationConferenceUA2012.org.ua.

Конференція проводитиметься 20-21 квітня 2012 року в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2, м. Київ).

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування), оплачуються слухачами за власний рахунок або за рахунок сторони, що їх відряджає.

Реєстраційний внесок становить 100 грн (реєстрація в перший день) або 75 грн (на другий день), сплачується під час реєстрації та покриває частину витрат (друковані матеріали, прийняття, перерви на каву). Студенти реєстраційного внеску не сплачують.

Захід відбуватиметься в рамках святкування 20-ї річниці діяльності Програми імені Фулбрайта в Україні.

Організатори конференції:

Освіта.ua
05.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!