Дніпропетровська облрада просить владу підтримати міністра Табачника

Депутати Дніпропетровської обласної ради звернулися до Президента і Прем’єр-міністра із проханням підтримати ефективну роботу міністра освіти

Дніпропетровська облрада просить владу підтримати міністра Табачника

За повідомленням прес-служби профільного міністерства відповідне звернення було схвалене рішенням облради у п’ятницю 23 березня і направлено Президенту та Прем’єр-міністру.

В зверненні зазначається, що місцеві депутати просять очільників держави "підтримати оперативну, дієву та ефективну роботу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та особисто Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Володимировича Табачника".

Депутати акцентували увагу на те, що міністром освіти Дмитром Табачником та очолюваним ним міністерством, всупереч шаленому опору певних політичних сил, зроблено суттєві кроки для поліпшення стану справ в освітянській галузі, у тому числі вищій освіті.

Досягненнями міністра та освітнього відомства дніпропетровські депутати зокрема назвали, прийняття Національной стратегії розвитку освіти в Україні, проведення III Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, широке обговорення та підготовку остаточної редакції Закону "Про вищу освіту".

Також депутати переконанні, що одним із суттєвих кроків міністра та відомства є запровадження системи прийому до ВНЗ за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників шкіл.

Серед інших досягнень міністерства депутати Дніпропетровської облради назвали створення можливостей для проведення ефективних наукових досліджень, використання інноваційних технологій навчання, затвердження Національної рамки кваліфікацій, розширення використання інформаційних та комунікаційних технологій в освіті, активну підтримку новацій в освіті тощо.

Необхідно зазначити, що політичні оцінки діяльності, супроводжують Дмитра Табачника протягом двох років його роботи в уряді.

Освіта.ua
24.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Снижана
Правильно ли что всех учителей заставляют в школах заполнять Декларации о доходах якобы согласно Закону о борьбе с корупцией, хотя учитель, как правило, имеет зарплату и жилье и не является предпринимателем. Чье это указание?
читатель
Для Снижана: То, чтозаставляют заполнять - это правда (Днепропетровск). А то, что это правильно - бо-о-ольшие сомнения.
Коментувати
Донецк
"У Горлівському державному педагогічному інституті іноземних мов студентів змушують "у добровільному порядку" здати гроші на оплату комунальних платежів вишу" - http://osvita.ua/vnz/news/28276/статя від 14.03.2012 - це досягнення теж за Табачника
Василь Степанович
Колеги. А Людмила Островська працює в міністерстві. Ось і примусили іі написати про онучку.
Scetptik
Харьков,Одесса,Днепропетровск...."Одобрямс" как при совке,мы это уже проходили и так ничему не научились.ЗНО и Табачник?Это ж при Вакарчуке было начато,а вот при нынешнем министре балл аттестата добавили(причем не после сдачи ЗНО,что было бы справедливо), грозятся ввести балл вуза.Откат назад налицо.Дифирамбы Людмилы Островской на заказуху смахивают.А ничего,что пробное ЗНО платное,да и проводится абы-как. Граждане, интересно кто еще заметил"поліпшення усього навчального процесу"?
Реалист
Для Scetptik: Ну взагалі то ЗНО ввів Ніколаєнко. Вакарчук взагалі був аморфним міністром, нічим путнім не відзначився. А на рахунок введення балу атестату абсолютно правильно. Ми ж були " докотились" до того, що учні почали вчити лише ті предмети, які їм були потрібні на ЗНО. І навіщо займатися брехнею : де це Ви, шановний, взяли інформацію що ЗНО платне ??? Таке враження що Ви взагалі до освіти, особливо шкільної ніякого відношення не маєте.
Харьков
Для Реалист: Пробне ЗНО плате, якщо ви цього не знаєте, то мабуть ви далекі від шкільної освіти. Скажу більше, влада розтрубила про те, що діті льготного контингенту будуть сдавати пробне ЗНО безкоштовно, але зробило це після того, як ці діти вже сплатили за пробне ЗНО, а гроші їм ніхто не повернув. Зі мною сперечатися не потрібно - я класний керівник 11 класу, тобто в темі. А ви робіть висновки. А на рахунок Вакарчука, то дійсно, він робив помилки, як розмови українською на перервах, але він їх і виправляв, а ще він не ліз до кишені вчителів та батьків, а Табачник там вже по вуха. Він нас нагло грабить, а дурням підсовує мовне питання і знов таки тотальний "одобрямс". Робіть висновки, ви ж розумна людина. С повагою, вчитель харківської школи.
Scetptik
Для Реалист: Точно,Николаенко,но не Табачник!Уважаемый Реалист,прежде чем кого-то обвинять в "брехні", читайте ВНИМАТЕЛЬНО комментарии-я говорил о ПРОБНОМ ЗНО,а это сомнительное"удовольствие"- платное.Готовясь стать студентом,мой ребенок его проходил и в 2010г. это стоило примерно 83-87 грн.за предмет. Кстати,абитуриентам и их родителям совет-не стоит платить за то,что можно совершенно бесплатно сделать с помощью интернета. Организаторы относятся к проведению ПРОБНОГО ЗНО спустя рукава. А к образованию я имею хотя бы то отношение,что являюсь родителем бывшего школьника,а ныне студента. Так что будьте покорректнее в выражениях,Вы ведь "до освіти відношення маєте"!.
Коментувати
Сільський учитель
Блюдолизи завжди "підтримували" начальство. Не можемо видавити з себе рабів. А цей новоявлений Мойсей скільки років буде водити освітян по пустелі, щоб до кінця задавити освіту? На Полтавщині знову відсилають вчителів в відпустку "за своїм бажанням", тобто - вони працюють, але плати не отримують.
Вчитель сільської школи
Для Сільський учитель: Повністю з вами погоджуюсь
Коментувати
Людмила Островська
Дмитро Табачник - людина прекрасна. Я дякую йому за те, що новації в освті дали можливість моїй онучці мати хороші знання, сподіваюся, що складе гарно ЗНО і вчитиметься в престижному вузі - й усе це без будь-якої "плати" за вступ. Вона мріє стати вченою, і ця дівчинка з сільської школи буде нею! Учора на пробному ЗНО з фізики спробували свої сили з усього району на Івано-Франківщині тільки 7 юнаків-ліцеїстів і вона - із сільської школи. І переконана, що основне ЗНО складе достойно. Це завдяки вмінню вчитися, яке вона має завдяки Міністру освіти та поліпшенню усього навчального процесу. Цей поштовх до знань - перш за все, завдяки саме Табачнику, якого ми в родині дуже поважаємо. І підтримуємо! Нехай таких мужніх людей в Україні більшає. А собаки нехай гавкають, тільки б караван настійно йшов уперед...
Одессит
Для Людмила Островська: О чем вы говорите? Не смешите мою бабушку, как говорят в нас, в Одессе!
Вчитель сільської школи
Для Людмила Островська: ось зразу й видно,хто оточує і лиже,вибачте на слові,****,Табачнику,якщо ви простих людей обзиваєте собаками!!!!Хто не був у шкурі вчителя,той ніколи не зрозуміє як працювати за копійки,та й ще недоотримувати ці копійки.....
?!!!
Для Людмила Островська: Цікаво, як до "вміння вчитися" Вашої внучки доклався пан міністр? Що з його діянь стало тим "поштовхом до знань"? І останнє: в чому ж "мужність" цього бедуїна? Соромно, що мої земляки свою власну працьовитість (у більшості вона успадкована від мужніх і здібних предків) приписують першому-ліпшому пройдисвітові, бо він пан(((
Коментувати