Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міністр Табачник розповів про неіснуючі досягнення у сфері освіти
Міністр Табачник розповів про неіснуючі досягнення у сфері освіти

Міністр освіти Дмитро Табачник повідомив засобам масової інформації некоректну інформацію щодо конкурентоспроможності освітньої системи України у світі

Міністр Табачник розповів про неіснуючі досягнення у сфері освіти

Під час проведення прес-конференції 20 березня, що була присвячена основним результатам діяльності Міністерства освіти протягом другого року роботи уряду, міністр освіти Дмитро Табачник зазначив, що за два роки роботи нинішнього уряду, освітня система країни наблизилась до рівня конкурентоспроможності у світі.

"Вжиті за два роки роботи нашого уряду кроки з реформування системи освіти вже наблизили освітню систему країни до рівня конкурентоспроможності в світі", ‑ зазначив Дмитро Табачник.

Такий висновок щодо роботи нинішнього складу Кабміну Дмитро Табачник зробив посилаючись на дані звіту "The Global Competitiveness Report 2010–2011", Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія), зокрема зазначивши, що Україна посідає досить високу позицію, випереджаючи сусідні країни.

"Так, за оцінками, наведеними у Всесвітньому звіті з конкурентноспроможності держав Світового економічного форуму, освітня система України посідає 56 місце у світовому рейтингу 139 країн світу. Експерти оцінили нашу освіту вище за освітні системи Польщі (62 місце), Російської Федерації (78 місце), Грузії (119 місце) та інших країн", ‑ зазначив міністр.

Україна дійсно займає 56 позицію та випереджає зазначені країни у наведеному звіті, однак, хоча в назві звіту, на який посилався міністр освіти, зазначені роки "2010‑2011", цей звіт був оприлюднений на Всесвітньому економічному форумі в Давосі ще наприкінці 2010 року та заснований на двох дослідженнях "The Executive Opinion Survey", що проводилися протягом першого кварталу 2009 року та першого кварталу 2010 року.

Більше того, наприкінці 2011 року, під час останнього Всесвітнього економічного форуму в Давосі, був оприлюднений новий звіт "The Global Competitiveness Report 2011–2012", в якому також наведена оцінка якості освітніх систем, що побудована за аналогічним принципом, і в цьому рейтингу Україна посіла вже 62 місце, поступившись за рік шістьма позиціями.

Нагадаємо, Дмитро Табачник був призначений міністром освіти і науки у складі уряду Миколи Азарова в березні 2010 року.

Дані звіту оприлюдненого у 2010 році:Дані звіту оприлюдненого у 2011 році:

Освіта.ua
20.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель Я
Смешно. Почему-то все мои выпускники рвутся в Польшу, Германию, Америку.
Vladislav
«Всякая власть чует, что она существует только благодаря невежеству народа, и потому инстинктивно и верно боится просвещения и ненавидит его. Есть, однако, условия, при которых власть волей-неволей должна делать уступки просвещению: тогда она делает вид, что покровительствует ему, берёт в свои руки и извращает» Л.Н. Толстой Толстой Л.Н. Собр.соч. Т. 22. М., 1985. С. 156.
Scetptik
Для Vladislav: +100000000
DR
Для Vladislav: Абсолютно правильно
Коментувати
leox
якийсь дивний рейтинг - перед нами Ефіопія, Зімбабве обігнало францію, мальта обігнала Британію.. Туфта повна
Scetptik
Как всегда,количество вранья обратно пропорционально успехам.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!