Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міносвіти замінило Вакарчуку догану на попередження
Міносвіти замінило Вакарчуку догану на попередження

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України замінило догану ректору Львівського національного університету імені Івана Франка Іванові Вакарчуку попередженням

Міносвіти замінило Вакарчуку догану на попередження

5 березня 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України внесло зміни до наказу № 93-К, у якому йшлося про виголошення догани ректорам шести вищих навчальних закладів України, зокрема ректору Львівського національного університету Іванові Вакарчуку.

Пункт перший наказу замінили попередженням про дисциплінарну відповідальність у разі виявлення повторних випадків здійснення несвоєчасних соціальних виплат.

Причиною зміни рішення міністра освіти і науки молоді та спорту, як зазначено в наказі, є доповідна записка від 5 березня 2012 року директора департаменту економіки та фінансування Світлани Даниленко.

Нагадаємо, що 3 березня 2012 року на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з’явилась інформація про те, що відповідальність за несвоєчасну виплату індексації стипендій несе керівництво вищих навчальних закладів.

"Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п'яти вищих навчальних закладах. І причина єдина – це, перш за все, неналежне виконання своїх обов’язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів… Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності", – зазначив Дмитро Табачник.

Своєю чергою Львівський національний університет імені Івана Франка заявив, що вини ректора Університету у невиплаті індексації стипендій немає, адже він відстоював позицію Університету та інтереси студентів правовим шляхом.

Освіта.ua
07.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Дуже прикро за такого міністра освіти ! І стидно перед світом! Як можна якісь свої особисті неприязні стосунки із кількома ректорами, які не хочуть бути на побігеньках в табачника, переносити на студентів! Ну, скільки можна терпіти його знущання над всім українським, його різні немудрі новаторства ? В один час йшла мова про заміну остогидлого проросійського міністра табачника Василем Кременем чи Ніколаєнко. Однак, на жаль , не сталося. А цей творить свої діла - премії шахраю - доктору Пі дає, наукові ступені і т.д. Просто в голлві не вкладається, що після всього цього ним іще не займаються правоохоронні органи!
Українець
Для Атас: Для Анна: ДІСТАЛО вже Ваше ниття про українофобство!У Табачника й без ньго "досягнень " вистачить! У студентів інших внз ситуація зі стипендією ще гірша.От про це й треба говорити.!
Коментувати
lasha
Помогите навести порядок в ДонГУУ- студенты не видели индексации!!!!!
Атас
Ну, як можна бути таким , вибачте , ідіотом, ну . хто в кінці-кінців, поставить на місце того Табачника! Ну хіба можна особисту неприязнь до окремих ректорів переносити на тисячі ні в чому невинних студентів? Та ще й мульки людям пускати в очі! Ну, доки, доки Укураїна терпітиме знущання такого міністра освіти? Невже не знайдеться розумнорї, аполітичної , культурної людини з освітянського середовища, яка б була міністром освіти, а не провокатором, українофобом , посланцім із Росії.
student
А ХАИ в пятерку входит?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!