Міносвіти замінило Вакарчуку догану на попередження

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України замінило догану ректору Львівського національного університету імені Івана Франка Іванові Вакарчуку попередженням

Міносвіти замінило Вакарчуку догану на попередження

5 березня 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України внесло зміни до наказу № 93-К, у якому йшлося про виголошення догани ректорам шести вищих навчальних закладів України, зокрема ректору Львівського національного університету Іванові Вакарчуку.

Пункт перший наказу замінили попередженням про дисциплінарну відповідальність у разі виявлення повторних випадків здійснення несвоєчасних соціальних виплат.

Причиною зміни рішення міністра освіти і науки молоді та спорту, як зазначено в наказі, є доповідна записка від 5 березня 2012 року директора департаменту економіки та фінансування Світлани Даниленко.

Нагадаємо, що 3 березня 2012 року на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з’явилась інформація про те, що відповідальність за несвоєчасну виплату індексації стипендій несе керівництво вищих навчальних закладів.

"Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п'яти вищих навчальних закладах. І причина єдина – це, перш за все, неналежне виконання своїх обов’язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів… Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності", – зазначив Дмитро Табачник.

Своєю чергою Львівський національний університет імені Івана Франка заявив, що вини ректора Університету у невиплаті індексації стипендій немає, адже він відстоював позицію Університету та інтереси студентів правовим шляхом.

Освіта.ua
07.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Дуже прикро за такого міністра освіти ! І стидно перед світом! Як можна якісь свої особисті неприязні стосунки із кількома ректорами, які не хочуть бути на побігеньках в табачника, переносити на студентів! Ну, скільки можна терпіти його знущання над всім українським, його різні немудрі новаторства ? В один час йшла мова про заміну остогидлого проросійського міністра табачника Василем Кременем чи Ніколаєнко. Однак, на жаль , не сталося. А цей творить свої діла - премії шахраю - доктору Пі дає, наукові ступені і т.д. Просто в голлві не вкладається, що після всього цього ним іще не займаються правоохоронні органи!
Українець
Для Атас: Для Анна: ДІСТАЛО вже Ваше ниття про українофобство!У Табачника й без ньго "досягнень " вистачить! У студентів інших внз ситуація зі стипендією ще гірша.От про це й треба говорити.!
Коментувати
lasha
Помогите навести порядок в ДонГУУ- студенты не видели индексации!!!!!
Атас
Ну, як можна бути таким , вибачте , ідіотом, ну . хто в кінці-кінців, поставить на місце того Табачника! Ну хіба можна особисту неприязнь до окремих ректорів переносити на тисячі ні в чому невинних студентів? Та ще й мульки людям пускати в очі! Ну, доки, доки Укураїна терпітиме знущання такого міністра освіти? Невже не знайдеться розумнорї, аполітичної , культурної людини з освітянського середовища, яка б була міністром освіти, а не провокатором, українофобом , посланцім із Росії.
student
А ХАИ в пятерку входит?