Після правок законопроект про вищу освіту зберіг логіку міністерства - Суліма

У новий законопроект "Про вищу освіту", який за дорученням прем'єр-міністра розроблявся оперативною робочою групою, внесено понад 60 змін, однак закладену Міносвіти логіку документу збережено

Після правок законопроект про вищу освіту зберіг логіку міністерства - Суліма

Таку думку в коментарі УКРІНФОРМу висловив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма.

"До законопроекту про вищу освіту пропонують внести понад 60 змін, при цьому вони будуть внесені у вже напрацьовані статті. Сказати, що він повністю кардинально змінений, - я б так не говорив. Схема чи головна логіка закону не змінена, тобто системність, яка була закладена з боку міністерства, вона залишається", - пояснив Суліма.

Посадовець, щоправда, уточнив, що в міністерстві доопрацьовано варіанту документу ще не отримали.

"Ми також ще не отримали варіант доопрацьованого, "не сирого", як сказав Микола Янович, законопроекту. Потім, можливо, будемо щось доопрацьовувати, аби наші освітяни вірили, що в цьому році закон про вищу освіту таки з'явиться", - підкреслив перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту.

Коментуючи ж нещодавню заяву голови Всеукраїнської студентської ради Анастасії Сабової про намір внести ще деякі пропозиції до вже доопрацьованого варіанту законопроекту, Суліма відповів ствердно: "Якщо Сабова внесла ці пропозиції і відповідно їх оформила, то я вважаю, що вони також мають бути розглянуті робочою групою. А як вже там приймуть рішення, врахують їх чи ні - покаже час. Усе буде відпрацьовано демократичним способом", - резюмував Суліма.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
Думка і назва статті пана першого заступника міністра Суліми - просто прекрасно відображає стан Закону і діяльності структрури, яку він очолює. Проаналізувавши його думку, що "після правок законопроект про вищу освіту зберіг логіку міністерства" можна зробити висновок, що міністерство за його правління, логіки стосовно вищої освіти логіки просто ніколи не мало. Були зроблені несистемні, спорадичні, іноді навіть шкідливі, непрофесійні, а іноді брехливі дії. Це зокрема стосується недавніх матеріалів щодо національної рамки кваліфікацій, де зазначається, що в Україні створено Національну рамку кваліфікацій. Хоча так звана «Рамка» ніякій критиці не підлягає. Це так званий «наш документ», який не визнаватиметься ні Європі, ні світовому освітньому співтоваристві. І ніхто в кінцевому результаті...