Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Ректори Одещини заявили, що освітяни підтримують міністра
Ректори Одещини заявили, що освітяни підтримують міністра

У Раді ректорів вузів Одеського регіону заявляють, що діяльність міністра освіти спрямована на відродження освіти, розвиток вищої школи та студентського самоврядування

Ректори Одещини заявили, що освітяни підтримують міністра

Про це йдеться у повідомленні поширеному прес-службою Міністерства освіти, в якому зокрема зазначається, що "29 лютого ректори вищих навчальних закладів Одеського регіону звернулися до депутатського корпусу обласного Ради з проханням відреагувати на абсурдну вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника".

"Ми рішуче спростовуємо вимогу Львівської обласної ради як політично ангажовану, таку, що базується на абсурдних звинуваченнях, та не віддзеркалює позицію більшості освітян України та абсолютної більшості науково-педагогічних працівників та студентства ВНЗ Одеського регіону. Цей крок Львівської обласної ради є черговим етапом компанії окремих сил по дискредитації Д.В. Табачника та Міністерства в цілому. Тому ми не можемо стояти осторонь", - цитує заяву членів Ради ректорів прес-служба освітнього відомства.

"Члени Ради ректорів зазначають, що освітяни Одещини підтримують діяльність Міністра Д. В. Табачника та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спрямовану на відродження вітчизняної освіти в складних економічних умовах, розвиток вищої школи та студентського самоврядування", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 1 березня ректорський корпус вузів Харківщини також заявив про те, що вважає позицію Львівської обласної ради щодо необхідності звільнення міністра Табачника такою, що спотворює справжню ситуацію в освіті.

"Ми глибоко обурені цією подією і вважаємо позицію Львівської обласної ради необ’єктивною, політично ангажованою, такою, що спотворює справжню ситуацію в освітянській сфері", – йшлося у зверненні членів Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Як повідомлялося раніше, 28 лютого депутати Львівської обласної ради підтримали звернення фракції політичної партії "Фронт Змін" до президента та прем'єр-міністра України з вимогою відставки з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

За словами голови постійної комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради Юрія Підлісного, ініціативи міністра освіти Дмитра Табачника призвели до погіршення ситуації в освітянській сфері.

Зазначимо, що Президія Академії наук вищої школи України також ухвалила звернення до Віктора Януковича, в якому закликала Президента дати оцінку діяльності Дмитра Табачника на посаді міністра освіти та призначити на чолі міністерства авторитетну, порядну й фахову людину, яка в найкоротший термін зуміла б мінімізувати втрати, завдані галузі за останні два роки.

Освіта.ua
02.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Для политиков и не очень. Программа "Рівний доступ" к тимошенко не имеет никакого отношения. Просвет в образовании начался с Николаенко: зарплата, аттестация, деньги на ремонты и пр. Это все он отстоял в бюджете, а пришедшая власть уже ничего не смогла сделать. Новая власть - это власть не нищих галычан, а богатых предпринимателей. которым школа не нужна вообще. Рабочей силы в стране хоть отбавляй, а умных мало, но их всегда мало и они находят себе применение. Но школьное образование к этому не имеет никакого отношения. десситы молодцы: лучше Табачник, чем Вакарчук.
Маша
Для Директор: Так и не поняла, чем лучше? Может тем, что всем дали 20% надбавку? Так учителя ее получили при Юле, Вакарчук нас ничем не обидел, а Табачник уже достал!
Вне политики
Для Директор: Для востока и юга Украины ( минимум50% населения) Табачник точно лучше Вакарчука лишь потому,что дал возможность учиться и сдавать ЗНО на языке обучения и общения.Этим он вернул равноправные условия для поступления в вузы.
училка
Для Вне политики: "Новая власть - это власть не нищих галычан, а богатых предпринимателей. которым школа не нужна вообще." и после этого Вы пишите, что тАБАЧНИК лучше!!!! Так написать может только представитель кровос..й.Вам рабы нужны и тАБЧНИК Вам в помощь!!
Коментувати
просто  ВЧИТЕЛЬ
схаменіться ОДЕСИТИ
Олена
Для Реалист: Для просто ВЧИТЕЛЬ: Это не мои слова, так говорил наш президент!
Коментувати
Леся
Що ж доброго такого робить Табачник? Не відчуваю. Тільки лякають вступні іспити у вузах - грошей хочеться зірвати побільше. Не вистачає на нову хатку. комусь. А де в школах ІКТ? Хто має купити проектор, ноутбук? Старенькі компютери зависають. Вчителі не проти мати нову техніку, тільки з вчительськими статками її не докуптися.
Реалист
Молодцы !!! Критиковать Табачника могут только те, что привыкли жить по принципу " не трожь меня и я тебя не трону". За ВУЗы не скажу но в школах... Надо идти в ногу со временем, а как только министерство начинает вводить новшества, которые способны осовременить учебный процесс так начинаются " ахи вздохи". Ну не хотят учителя напрягаться. Не хотят изучать новые технологии, использовать ИКТ. Только и умеют "страдать" и критиковать министерство и Табачника. А детей до сих пор учат с помощью доски и мела и доказывают что это именно то, что надо. Все реформы воспринимают в штыки.
12
Для Реалист: так возьми обеспечь школы ИКТ, чтоб не учили с помощью доски и мела. Тут хоть бы учебники были у всех - несбыточная мечта в нашей стране. "Реформы"!
12
Для Реалист: кстати и мел наше государство не дает - где хочешь там и бери
Реалист
Для 12: А зачем мне обеспечивать. В нашем районе все школы, за то время пока Табачник министр получили новые компьютерные классы. В ноябре все школы были подключены к интернету. Так ,когда учителям дали возможность это всё использовать так посыпались различные негодования. Каких только причин не придумывалось ! А причина одна - не хотят заморачиваться, лучше уж мел и доска. А дети... Да кого интересуют дети то.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!