Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Ректори харківських вузів похвалили Табачника
Ректори харківських вузів похвалили Табачника

Ректорський корпус вузів Харківщини вважає позицію Львівської обласної ради щодо необхідності звільнення Табачника такою, що спотворює справжню ситуацію в освіті

Ректори харківських вузів похвалили Табачника

Члени Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону звернулися до депутатського корпусу Харківщини із проханням відреагувати на вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Д. Табачника.

"Ми глибоко обурені цією подією і вважаємо позицію Львівської обласної ради необ’єктивною, політично ангажованою, такою, що спотворює справжню ситуацію в освітянській сфері", – йдеться у зверненні на ім’я голови Харківської обласної ради С.І. Чернова.

Також члени Ради ректорів зазначають, що із приходом на посаду міністра Д. Табачника робота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України стала спрямованою на досягнення конкретних результатів та набула системного характеру.

"За два роки Міністерством вдалося здійснити низку реальних програм, спрямованих на підвищення якості освіти, усі важливі рішення приймаються ним після широкого публічного обговорення із освітянською спільнотою та студентськими організаціями", - зазначається у зверненні.

"Подібні звинувачення на адресу Д. В. Табачника є абсурдними і можуть бути розцінені як неприпустимий тиск на керівництво держави", – підкреслюються у зверненні Ради ректорів харківських ВНЗ.

Нагадаємо, 28 лютого депутати Львівської обласної ради підтримали звернення фракції політичної партії "Фронт Змін" до президента та прем'єр-міністра України з вимогою відставки з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

За словами голови постійної комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради Юрія Підлісного, ініціативи міністра освіти Дмитра Табачника призвели до погіршення ситуації в освітянській сфері.

Освіта.ua
01.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
И физия хама Шаповала Р на переднем плане. Бедные ректора, как же их запугал господин Шаповал, что они подписывают откровенную липу!!! Брехня на брехне, очередной добровольно-принудительный "одобрямс". Да-а-а, нагнули ректоров!
Светлана
Для Маша: А что значит "нагнули"? Значит им есть, чего бояться? Гражданская совесть должна быть - вот и всеЁ
Коментувати
Володимир
Яке підвищення якості освіти? У провідних країнах світу кількість предметів, які вивчаються учнями протягом семестру не перевищує 6-7, а у нас? Як батько скажу, що моя донька щоб нормально засвоїти предмети, навіть не на 12, працює - не побоюся цього слова до опівночі щоденно, або й довше!
Учитель, Харківщина
На жаль, освітянське керівництво Харківщини майже ніколи не стояло на патріотичних українських позиціях . Які реальні зміни, які програми, яке публічне обговорення? Тиск, лавина паперів, недовіра до вчителя...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!