Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Творчий конкурс для студентів "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"
Творчий конкурс для студентів "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"

Українські студенти, які добре володіють німецькою мовою, запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"

Творчий конкурс для студентів "Україна-Німеччина: міжкультурний діалог"

Всеукраїнський конкурс для німецькомовної студентської молоді проводиться Центром німецької культури "Widerstrahl" за підтримки Посольства Німеччини в Україні, Гете-Інституту в Україні та  Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Однієї з цілей конкурсу є формування міжкультурного діалогу Україна – Німеччина через сприйняття іншої культури та засобів соціальної комунікації.

Також організатори конкурсу мають намір виявити та підтримати студентську молодь, яка цікавиться історією, культурою, традиціями українського і німецького народів та виявляє здібності до наукових пошуків, написання публіцистичних, наукових робіт.

Конкурс проводиться серед студентів вищих навчальних закладів України у двох номінаціях: "Література" та "Діалог культур".

На конкурс приймаються відгуки, твори, твори-роздуми, есе, нариси, власні переклади творів, власні поетичні твори, наукові дослідження. До розгляду приймаються лише роботи, написані німецькою мовою.

У результаті проведення конкурсу будуть обрані три переможці в кожній номінації, яким будуть вручені дипломи та цінні подарунки.

Серед переможців конкурсу, які посіли 1 місця, додатково буде розіграно подарунковий сертифікат на поїздку до Німеччини.

Кращі роботи будуть надруковані в збірнику творів переможців конкурсу, а також запропоновані до друку німецькомовним періодичним виданням.

Роботи для участі у конкурсі приймаються до 31 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті Центру німецької культури "Widerstrahl".

Освіта.ua
23.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Прикольно!!!Вот почему я теперь хочу учить немецкий!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!