Європейський університет – твій крок до майбутнього

Якісна освіта – практично єдиний товар, який не тільки не втрачає своєї цінності, а з роками лише підвищує її

Європейський університет – твій крок до майбутнього

Головна сила сучасної людини – в її знаннях, які є визначальним чинником не лише у формуванні особистості, але й основою професійного розвитку та кар’єрного росту.

Європейський університет – новатор в секторі приватної освіти, за історію свого існування став синонімом якісної освіти та потужною базою з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі економіки, інформаційних технологій та права.

З самого початку свого існування пріоритетними завданнями Європейського університету стали не лише надання класичних освітніх послуг, але й всебічний розвиток студента як майбутнього професіонала у своїй галузі.

З цією метою була створена кафедра практичного підприємництва, яка втілює в життя основні постулати діяльності університету: поєднання глибокої теоретичної підготовки майбутніх фахівців з набуттям ними професійних практичних навичок, формування у студентів підприємницького світогляду як засобу забезпечення конкурентоспроможності випускників університету на ринку праці.

Крім того при університеті функціонує Навчально-практичний центр страхового бізнесу. Визначальними аспектами діяльності центру стали: надання можливості студентам університету набути практичних навиків в страховому бізнесі; формування їх, як професіоналів страхового бізнесу, застосування теоретичних розробок вчених університету на практиці.

Не варто також забувати, що для формування яскравої, високообдарованої особистості студента вкрай важливе створення в університеті творчого середовища. В цьому напрямі активну роботу проводить Центр культури та мистецтв, основний напрям роботи якого – пошук і реалізація талановитої молоді, розвиток та підтримка їх творчого потенціалу. Працівники Центру культури та мистецтв забезпечують високий рівень виконавської майстерності, а студентські колективи Європейського університету гідно представляють навчальний заклад не тільки в Україні, а й на багатьох міжнародних конкурсах та фестивалях.

Отже, Європейський університет є дійсно гідним вибором на шляху до професійного олімпу. Європейський університет – це твій крок у майбутнє, це якість підтверджена часом.

Автор: Н.Гордійчук

Освіта.ua
23.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів