Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Європейський університет – твій крок до майбутнього
Європейський університет – твій крок до майбутнього

Якісна освіта – практично єдиний товар, який не тільки не втрачає своєї цінності, а з роками лише підвищує її

Європейський університет – твій крок до майбутнього

Головна сила сучасної людини – в її знаннях, які є визначальним чинником не лише у формуванні особистості, але й основою професійного розвитку та кар’єрного росту.

Європейський університет – новатор в секторі приватної освіти, за історію свого існування став синонімом якісної освіти та потужною базою з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі економіки, інформаційних технологій та права.

З самого початку свого існування пріоритетними завданнями Європейського університету стали не лише надання класичних освітніх послуг, але й всебічний розвиток студента як майбутнього професіонала у своїй галузі.

З цією метою була створена кафедра практичного підприємництва, яка втілює в життя основні постулати діяльності університету: поєднання глибокої теоретичної підготовки майбутніх фахівців з набуттям ними професійних практичних навичок, формування у студентів підприємницького світогляду як засобу забезпечення конкурентоспроможності випускників університету на ринку праці.

Крім того при університеті функціонує Навчально-практичний центр страхового бізнесу. Визначальними аспектами діяльності центру стали: надання можливості студентам університету набути практичних навиків в страховому бізнесі; формування їх, як професіоналів страхового бізнесу, застосування теоретичних розробок вчених університету на практиці.

Не варто також забувати, що для формування яскравої, високообдарованої особистості студента вкрай важливе створення в університеті творчого середовища. В цьому напрямі активну роботу проводить Центр культури та мистецтв, основний напрям роботи якого – пошук і реалізація талановитої молоді, розвиток та підтримка їх творчого потенціалу. Працівники Центру культури та мистецтв забезпечують високий рівень виконавської майстерності, а студентські колективи Європейського університету гідно представляють навчальний заклад не тільки в Україні, а й на багатьох міжнародних конкурсах та фестивалях.

Отже, Європейський університет є дійсно гідним вибором на шляху до професійного олімпу. Європейський університет – це твій крок у майбутнє, це якість підтверджена часом.

Автор: Н.Гордійчук

Освіта.ua
23.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!