Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Значна частина безробітних це випускники вузів, - М.Луцький
Значна частина безробітних це випускники вузів, - М.Луцький

Голова комітету ВР з питань освіти Максим Луцький заявив, що за результатами 2011 року на одну вакансію претендувало вісім осіб, серед яких багато випускників

Значна частина безробітних це випускники вузів, - М.Луцький

Зокрема, коментуючи свій законопроект щодо участі роботодавців в освітньому процесі для підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів, він висловив думку, що освіта має бути нерозривно пов’язаною з ринком праці, повідомляє УНН.

"За результатами 2011 року на одну вакансію в середньому по Україні претендувало вісім осіб, які шукали роботу. Велика частина з більш ніж півторамільйонної армії безробітних – це молодь, випускники вищих навчальних закладів. Така ситуація виникла через невідповідність попиту на робочу силу тим пропозиціям, які дають вищі навчальні заклади. Тому роботодавці мають бути залучені до формування змісту вищої освіти", – підкреслив політик.

За словами народного депутата, зміни до чинного закону "Про вищу освіту" пропонують поєднання інтересів навчальних закладів і роботодавців у забезпеченні якісної підготовки кваліфікованих кадрів, розвитку наукових процесів.

"Важливим є запровадження рейтингів успішності студентів за кожний семестр і за весь час навчання. Він має бути доступним на офіційному сайті ВНЗ. Крім того, потрібно створити спільно з роботодавцями базу даних про наявність вакантних місць на ринку праці. Роботодавці мають бути повноцінним учасниками освітнього процесу", - пояснив народний депутат.

освіта.ua
10.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем
ерундовое решение, кому из работодателей те оценки нужны. все равно главное при принятии на работу-собеседование, там все проявится, в том числе знания, сообразительность... исправить ситуацию можно в том случае, если рынок труда будет скоординирован с ВУЗами, тогда какие спецы нужны гос-ву и предприятиям вообще, на те акцент и делать! это одно из решений или вовсе его часть.
ууфц
"Важливим є запровадження рейтингів успішності студентів за кожний семестр і за весь час навчання. Він має бути доступним на офіційному сайті ВНЗ." - це діло, але рейтинг не підсумкових (проплачених) балів, а поточних.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!