КПІ запрошує до обговорення проекту закону "Про вищу освіту"

Робоча група з доопрацювання урядового законопроекту "Про вищу освіту" запрошує громадськість до обговорення узагальнених пропозицій

КПІ запрошує до обговорення проекту закону "Про вищу освіту"

За повідомленням прес-служби НТУУ "Київський політехнічний інститут" до робочої групи вже надійшло майже 2 тис. пропозицій, від більш ніж 60 установ, організацій та представників громадськості. Також голова робочої групи Михайло Згуровський запросив усіх бажаючих до обговорення узагальнених пропозицій.

Необхідно також зазначити, що робочою групою за півтора тижні зроблено аналіз норм урядового законопроекту, оприлюднені запропоновані зміни та викладені їх обґрунтування. З документом, що містить більше 180 сторінок, можна ознайомитися на офіційному сайті НТУУ "КПІ".

Робоча група висловлює вдячність усім, хто виявив небайдужість до питань реформування вітчизняної освіти та надав пропозиції.

Нагадаємо, результатом консультацій прем’єр-міністра з представниками вищої школи щодо суперечливих норм законопроекту "Про вищу освіту", що розроблений Міністерством освіти, стало доручення М.Азарова про створення оперативної робочої групи, яка має доопрацювати зазначений проект закону. Робочу групу очолює в.о. ректора НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський.

Прем’єр Микола Азаров заявляв про готовність розглянути напрацювання робочої групи після завершення аналізу і внесення відповідних пропозицій.

Освіта.ua
02.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів