Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Гранти на навчання в аграрних вузах України
Гранти на навчання в аграрних вузах України

Холдинг-груп "Тихомиров" запрошує учнів 11-х класів та випускників кримських шкіл взяти участь у конкурсі на отримання гранту на навчання в аграрних вузах України

Гранти на навчання в аграрних вузах України

Конкурс проводиться в рамках довгострокового освітньо-розвиваючого проекту "Відродження" з метою популяризації аграрних професій серед молоді. Проект розрахований на залучення молодих фахівців до роботи в аграрному секторі на провідних підприємствах України.

Взяти участь у проекті мають право учні 11-х класів та випускники шкіл Криму, які планують отримати вищу освіту на аграрних напрямах підготовки.

Вибір організаторами проекту саме аграрного напрямку обумовлений тим, що в цій галузі відчувається гостра потреба у молодих і кваліфікованих фахівцях, які зроблять свій внесок у розвиток передових технологій сільського господарства країни.

"Відродження аграрного сектора України потрібно починати саме з реальної допомоги талановитій молоді, - каже автор та організатор проекту Антон Тихомиров. - На жаль, у економічних умовах сьогодення багато випускників кримських шкіл не мають можливості отримати вищу освіту".

Мета проекту - не тільки дати молоді можливість здобути вищу освіту, а й допомогти молодим фахівцям реалізуватися в обраній ними професії, повідомив Антон Тихомиров.

Таким чином, три переможця конкурсу отримають гранти у розмірі вартості навчання у вищому навчальному закладі України на аграрному напрямку підготовки. Гранти поширюються на навчання в комерційних і державних вузах України.

Крім цього, конкурсантам, які пройшли відбір у рамках даного проекту і отримали диплом спеціаліста, гарантована допомога в працевлаштуванні в провідних сільськогосподарських підприємствах АР Крим.

Відповідно до умов участі в проекті, відбір кандидатів здійснюється в три етапи. Учасник стає переможцем проекту, якщо він пройшов усі три відбіркові тури. Конкурсний відбір проводитиметься не тільки представниками Холдинг-груп "Тихомиров", а й провідними фахівцями майбутніх компаній-роботодавців.

Більш детальна інформація про проект і правила участі на сайті проекту "Відродження" http://tihomirov.com.ua/vozrojd/

Освіта.ua
25.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!